Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem gáz ha egy lány kezdményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha egy lány kezdményez? Mit lehetne lépni hogy ne nyomulásnak számítson?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon megtetszett és szeretném megismerni, sajnos nem egy suliba járunk szóval még a nyáron kellene lépnem valamit, de kicsit olyan gáznak érzem hogy ha egy lány nyomul meg ilyenek nem tudom mit kellene tennem, mondanom, miről beszelgetheték vele...

2019. aug. 15. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem gáz. Ismerd meg, beszélgessetek bármiről, aztán meg alakul.
2019. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan kellene leszolitanom?:(
2019. aug. 15. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem azt mondták fiú haverok, hogy gáz.

Mármint örülnek neki, mert jót tesz a hiúságuknak.

De akitől akarnak valamit, annál kezdeményeznek. Aki náluk kezdeményez, azt nem veszik komolyan.

2019. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Ha a fiú még csak nem is ismer téged, de te már többször is megfigyelted, akkor meg végképp nem cink magadra hívni a figyelmet. Akár neten ráírni, hogy szia láttalak itt-ott, és gondoltam rád írok mert szimpi vagy vagy valami..

Vagy ha utcán is meglátod, csak ráköszönsz, eleinte az is elég lesz.

Nekem is írt már pár lány akit még életembe nem láttam, hogy gondolták bejelölnek mert szimpi a profilom, és esetleg dumálgathatnánk. Vagy olyan is volt, hogy paparazzi módra küldtek egy képet, hogy az út túloldalán sétálok. Ezzel fel is hívták magukra a figyelmet, a többi meg megy tovább. Főleg ha nem vagy teljesen közömbös a srácnak.

Írj/köszönj rá nyugodtan. De semmiképp se támadd le egy "szia tetszel 🤤" dumával. Nálam az olyan eleve offos, nem veszem őket komolyan.

2019. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat en is pont attol felek hogy nem kapcsolna vagy nem venne komolyan es eleve igy offolna
2019. aug. 15. 15:13
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
Dumáljatok facen és hîvd el talizzni
2019. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gaz...
2019. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én örülnék, ha egy lány kezdeményezne. De azért valami szolidabbal kezdj, semmiképpen se "Szia tetszel" vagy ilyesmivel.
2019. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!