Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan menjek most oda hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek most oda hozzá? Nem tudom mit mondjak neki!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy utcàban lakom egy Pest megyei városban. Majdnem napi szinten látom és teljesen beleestem. Van hogy követem is de soha nem merek odalépni hozzá. A nővére a városban levő drogériában dolgozik és mikor egyszer követtem a lányt bementem utána a boltba, és beszéltem egy pár szót a nővérével. Azt mondta aranyosnak tart, tetszem neki, és hogy boldogan újságolta neki (a lány a nővérének) hogy fiú így még nem nézett rá. Viszont holnap lesz a lány szülinapja és szeretnék valamit csinálni de nem tudom mit kéne. Szerintetek? 16f (első szerelem)

2019. aug. 16. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhívhatnád valahova.. Bowling vagy séta ,stb. Beszélgettek, megismeritek egymást.

Ha tetszel neki, akkor semmi baj nem lehet. Sok sikert! 😄

2019. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg valamivel ;) kérdezd meg a nővérét mit szeret vagy minek örülne (nem drága dolog!!!!) és ajándékozd meg vele ;) lényeg hogy élőben kell vele beszélned ;)
2019. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még soha nem beszéltetek, szerintem egy "Boldog szülinapot!"-nak is fog örülni. Persze vehetsz is valami apróságot, majdnem mindegy, hogy mit. Aztán jó nagy séta és beszélgetés.
2019. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet az ajándék az is, hogy meghívod egy cukrászdába.
2019. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a szülinap?
2019. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elhívtam a kedvenc kávézójába, beszélgettünk jól szórakoztunk, aztán hazakísértem és már nem is tudom hogyan de a kapuban elcsattant egy csók. Holnap megyek át hozzájuk beszélgetni elvileg.
2019. aug. 17. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ne siesd/siessétek el :)

Hidd el, a szerelmeddel még a beszélgetés is jó program.

2019. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!