Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a suliban....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belya Ákos kérdése:

Tetszik egy lány a suliban. És iránta nagyon erős érzelmeim vannak, de a barátaim azt mondják hogy nem lenne esélyem hozzá és hogy tuti nemet mondana. Stb. Most mitt tegyek? Menjek oda hozzá? Hagyam az egészet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor menj oda hozzá. 🙂
2018. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy először gáznak érzed/érzitek azt, hogy egy lányhoz oda kell menni, de szerintem ebben semmi béna nincs. Sőt, aranyos. A barátaidat meg hagyd, mutasd meg nekik, hogy ezt így is lehet, és ki tudja? A végén összejöhet:)


Sok sikert!^^

2018. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős. Tetszett egy lány, de a barátnője azt mondta nekem határozottan, hogy hagyjam, mert nem vagyok az esete és éppen más fiúra hajt. Én nem hagytam, pedig sosem voltam vonzó a csajoknak. Másfél hónap múlva ő mondta a szemembe, hogy szerelmes belém és aztán minden jött sorba: eljegyzés, esküvő, gyerekek.


Ne hallgass másokra! A fiúk nem úgy látnak téged, mint a lányok. A lányoknak pasi kell és ha van benned valami, ami érdekelheti őt, akkor meg tudod szerezni. Ha meg mégsem, akkor ez az az időszak, amikor csaponganak az érzelmek és pillanatok alatt képesek vagyunk mást szeretni. Szinte mindegyik lányban van valami, ami vonzhat minket.

2018. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Menjél oda. Ezt nem a barátaid szabják meg, hogy ki jön be annak a csajnak, és ki nem.


Szóval menjél. Hívjad el valahova, ha van kedve esetleg elmehetnétek valamikor moziba, vagy parkba sétálni, cukrászdába, ilyesmi.


Amúgy pl még lehet az is, hogy nemhogy nem ütöd meg annak a csajnak a mércéjét, hanem még messze magasan túl is szárnyalod.


Tehát érdemes megpróbálni, mert ha megpróbálod, legalább lesz 50% esélyed; de ha nem próbálod meg, még annyi sincs.


És akkor egész további életedben bánhatod, hogy 'mi lett volna, ha '. Ha meg nem jön össze, akkor sincs baj ,akkor meg elfelejtitek az egészet.


A barátaid, elvileg a BARÁTAID ne írjanak le rögtön; hanem picit támogatóbban álljanak hozzád. De az mondjuk mindegy is, érdemes megpróbálni a lánykát elhívni valahova.


Szal jobb megpróbálni mint azon rágódni, hogy nem próbáltam meg, és mi lett volna, ha


Másik dolog, moziba csak úgy menjetek, hogy legyen még időtök előtte/utána beszélgetni is, mert filmnézés közben megismerni nem nagyon tudjátok egymást. Mert akkor mindenki a filmre figyel, és nem lehet beszélgetni.

2018. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*okés egyébként , van értelme annak is, ha reálisan próbálnak ránézni a helyzetre a barátaid, úgy próbálják megítélni; viszont ők honnan tudhatnák, hogy pl te annak az adott lánynak az esete vagy-e.
2018. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szemetek a barátaid, irigyek!

menj csak oda.

ha tényleg nem, hát nem. de voltál annyira tökös, hogy megpróbáltad.

az ilyen barátok véleményét pedig tojd le jó magasról. nem hisznek benned? akkor nem is igazi barátok.

2018. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!