Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, veletek volt olyan már,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt olyan már, hogy egy lány próbált féltékennyé tenni azzal a céllal, hogy jöjjön be nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy ideje megszakítottam a kapcsolatot.Azóta pedig olyan mintha próbálna féltékennyé tenni,mert sok képet küld más fiúkról.Most egy ideje pedig már szivecskés képeket küld,meg hasonlók.

2019. aug. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó régen volt egyszer. Összejött a haverommal (akinek amúgy bejött) azzal a céllal hogy féltékennyé tegyen. Mivel nem éppen tisztességes nem díjjaztam ezt a kis módszert és alapból nem jött be annyira a csaj. De cserébe legalább jól megutáltam mert kihasználta aljas módon a haverom.
2019. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt már hogy egy lány direkt csapta a szelet a szemem láttára más fiúknak, amikor épp összekaptunk valami kis apróságon.

Lányoknak jó tipp: A lány ezzel elásta magát a szememben és azóta még ha egy helyiségben is vagyunk, arra sem méltatom, hogy ránézzek, nemhogy köszönjek is neki. Hülyeség így elcsábítani valakit, ezt sosem értettem. De lehet csak engem irritálnak ezek.

2019. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 vagyok, azt kell tudni rólam visszahúzódó vagyok, és hozzám hasonló lányokat keresek, pár hónapja volt egy 14 éves lány (mint kiderült kamu, 13 volt) aki tudta hogy csak komoly kapcsolatot akarok, és azt szerettem volna hogy akivel vagyok első legyek neki és együtt is maradjuk. Ezt kihasználva a 13(!) éves lány azzal akart bevágódni hogy ő lefeküdt egy lánnyal. Természetesen én voltam a g*.ci amiért onnantól kezdve megromlott a beszélgetés, a hazudozásait nem tudtam elfogadni, csak szórakozott szerintem. pedig eleve bejönne hogy valaki próbálkozik nálam, mert még sose történt ilyen, de az ehez hasnló dolgok és szexkapcsolat téma meg félmeztelen pózolgató lányok nem jönnek be nekem, inkább taszító .. Ő pedig ezzel akart elérni valamit
2019. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!