Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, hogy könnyebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy könnyebben menjen neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú. Nem voltak együtt, csak kavartak. A lány idő közben kitalálta, hogy nem akar semmi többet a fiútól, de nem mondja meg neki, tehát húzza az agyát.

A fiú ezt érzi, tisztában van vele, hogy ebből nem lesz semmi.

Mégis szereti.

És vagyok én. Nagyon fáj látni, hogy a fiúval ezt teszi az a lány.

Tudom, hogy szimpatikus vagyok a fiúnak, és tudom, hogy tetszem neki valamilyen szinten. De mégis a másik lányt szereti, annak ellenére, hogy tudja mi a helyzet. Gondolom nehéz lesz kiszeretnie belőle.

De mégis, mit tehetnék, hogy észrevegye, hogy én megbecsülném és szeretném őt?

Hogyan törődjek vele? Mit tegyek?



2019. aug. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondj le róla, és keress mást!
2019. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond el a srácnak, hidd el most nagyon jól esne neki. A történtetk után nagyon magam alatt vagyok..
2019. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Legyetek ketteseben és mondj el neki mindent:)
2019. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem változik semmi ha elmondod, maximum jó leszel szamárnak, ha a ló nem jött össze. Te beleszeretnél másba csettintésre, ha most ebben a pillanatban azt mondaná, hogy én megbecsülnélek, legyél velem? Röhejes lenne.


Nincs kérdés ebben a helyzetben, a srác is tudja hogy kihasználják, de megy tovább a pofonért. Tanuld meg hogy vannak helyzetek amikor nem tudsz semmit tenni, és ez olyan. A srác majd megtanulja hogy legközelebb ne teperjen feleslegesen, a lánynak talán bűntudata lesz hogy kihasznált mást és legközelebb nem fog így viselkedni (vagy igen és magának teszi tönkre az életét). Te pedig továbbengeded a helyzetet, mert az ő életük és nem pazarlod olyanokra az energiád és a figyelmed, akikre felesleges. Engedd el és lépj tovább.

2019. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak teljesen igaza van,én nem ajánlanám,hogy vigasztald meg törődj vele,mert lehet,hogy neked nagyon rossz ezt látni,de ő mégsem téged szeret hanem a másik lányt akármit is tesz vele.Engedd el a srácot,ha most kezdenél neki segíteni meg támaszt nyújtani,csak kihasználna úgyis levágós ilyenkor,hogy miért vagy mellette.
2019. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!