Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tényleg szereted az adott embert, vagy csak azért gondolod így, mert nem kaphatod meg?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...igazából velem nagyon sokszor volt olyan hogy azt hittem tetszik valaki akivel addig egyátalán nem beszélgettem és tudod az az elérhetetlen kategóriának tűnt aki mondjuk észre se vesz

Aztán elkezdtünk beszélgetni meg randizgatni és rájöttem hogy a halálnak kell ez e gyerek

De igazából onnan tudhatod hogy komolytalan

Mármint ilyenekhez engem sose fűznek mély érzések és az a fajta rajongás vagy nem is tudom el is múlik amint elkezdünk beszélgetni

Viszont akit tényleg szeretek annál az érdeklődésem kitart végig

És minden alkalommal többre vágyok

Annál a randinál amiről beszéltem végig azt vártam hogy mikor lesz vége

Amikor szerelmes az ember tényleg ott ez egyátalán nem így van

De ha még most nem is tudod amint valamiféle kapcsolatba kerülsz vele

Tudni fogod

2019. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, akkor nem szereted. Meg ha nem voltatok együtt, akkor nem is ismered igazán. Te csak szeretnéd szeretni.
2019. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 26. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretsz valakit akkor mindenképpen be próbálkozol nála hogy megszerezd magadnak és nem fogod úgy gondolni próbálkozás nélkül hogy biztos elutasít vagy hogy nincs nála esélyed. Ha tényleg érdekel akkor folyamatosan érdekelni fog. Érdekelni fog ha megoszt magáról egy képet és hiányt érzel hogyha pár napig semmit se hallasz felőle
2019. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!