Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van középiskolában egy kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van középiskolában egy kiszemelt lány, mi legyen az első lépés, hogy lehetne folytatni? (Hosszabb)

Figyelt kérdés

Most mindketten 10. évfolyamban vagyunk, 9. évfolyam végén kezdett érdekelni és nyáron láttam 2 fesztiválon, de sose találkoztunk mert ugye nem ismerem (ugyanabban a városban lakunk).


Na de ez nem olyan tipikus "crush" (mások kifigurázása miatt írtam ezt) szituáció hogy jaj de jó segge van és ezért bejön.

Nekem ami leginkább tetszik: a stílusa (nem ruhákra gondolok, de az is jó), érdeklődési köre, dolgok amiket látok hogy csinál és tud, na meg az arca, haja és főleg a szeme ami szerintem gyönyörű.

Szóval ez nem ilyen kis egyszerű "bejön a csaj mit mondjak" hanem rendesen szerelmes vagyok belé, naponta rá gondolok.


Mindegy remélem idáig leesett hogy nem akarom elszúrni semmiféleképpen a helyzetet mert ez valahogy "több".

Egyébként ő se meg én se vagyok népszerű, viszont mindketten átlag felettiek vagyunk szociálisan.


Kevés a tapasztalatom ilyen téren, nem volt olyan kapcsolatom amiben ennyire beleszerettem volna egy lányba.

Közös ismerős osztályban talán van, azt nem tudom hogy mennyire vannak jóban.

Lényeg hogy hogyan lehetne belekezdeni, tehát először csak szemezgessek vele ha meglátom vagy menjek oda egyből (sejthetitek hogy ez ellen vagyok) vagy próbáljam összehozni hogy barátokon keresztül ismerjem meg.

És ha valahogy megismerem akkor utána hogy folytassam nagyjából?


Remélem elég információt adtam, ha nem akkor írd le mit hagytam ki :D

Gondolom nem csak nekem van ilyen problémám, több embernek is segítesz egy jó válasszal. (ja mielőtt troll kommentet írna valaki: gondolj bele hogy mennyire fölösleges az életed ha másokat direkt hátráltatsz)



2019. szept. 2. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziaaa, ez csak az én véleményem ne támadjatok, de kezdeményezz menj oda de ne ugy h szia mizu, akiket ismerek meg SZERINTEM a lanyok tobbsege nem szeret kezdemenyezni meg igy magambol kiindulva is mondhatom ezt. Menj oda kezdj el beszelgetni vele. Szerintem nem a legjobb otlet ha a baratnoje segitsegevel jutsz kozelebb hozza (ezt csak hozzatettem)
2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyhogy ugy ne kerulj hozza kozel. Tudod kommunikacio
2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok) Szemezgess vele neha neha de ne minden talalkakor a folyoson
2019. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szoktatok beszélni? Vagy név szerint ismeritek egymàst?
2019. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Nem, tehát én személyesen nem ismerem őt, csak én tudok róla meg ő valószínűleg tud rólam.
2019. szept. 2. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

"vagy próbáljam összehozni hogy barátokon keresztül ismerjem meg."

Ezt lőd ki.

Szerintem menj oda,és beszélgess vele. Ennyi.

2019. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Mármint olyanra gondoltam hogy baráti társaságon belül megismerem vagy ilyesmi. Jelenleg a megismeréssel van a bajom mert az hogy csak odamegyek véletlenszerűen az nekem furcsa.
2019. szept. 2. 20:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek után igazából az a terv hogy folyosón ha látom akkor próbálok vele szemezni, ha "küld jeleket" akkor odamegyek, mert szerintem csak így tudom magam rávenni hogy odamenjek. Vagy egy véletlenszerű összefutás is lehetséges amikor mondjuk beszél egy baráttal.
2019. szept. 2. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha a folyosón rámosolyogva köszönsz,nem csak egy sziát,hanem pl "hali"/"helló" s látod,hogy felvidítja akkor érdemes majd bepróbálkoznod nála üzenetben ahonnan már sínen is vagy.Más segítségét pedig felejtsd el,légy magabiztos
2019. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

sziaa, őmm szóval izéé, mi lenne ha szeretnélek?



nálam bejött xD

20/f

2019. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!