Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Miz tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Miz tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki régóta osztálytársam és szerelmes vagyok belé. Félénkebb típus, beszélgettem már vele, de tovább nem jutottunk. Mik a következő lépések? Ha kettesbe elhívnám, szerintem nem merne eljönni. Az a baj, hogy ő nagyon nehezen kezdeményez, jól esne valani megerősítés. Azt, hogy tudnám kiferíteni, hogy kölcsönös a vonzalom? Aki volt már hasonló cipőben attól privát is jöhet.
2019. szept. 4. 05:37
 1/2 Lazy Lover ***** válasza:
57%
Hívd el randira jobbat nem tudok
2019. szept. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicuki ***** válasza:
Hívd el randizni, mondd el neki mit érzel. Legrosszab esetben vissza utasít de ez benne van a pakliban. Ha meg se próbálod akkor sosem derül ki később meg bánni fogod.
2019. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!