Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tavaly az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tavaly az osztálytársam volt, és tetszik. Szinte soha nem találkozok vele, de nem sokára egy közös barát miatt moziba megyek vele. Mit kéne csinálnom, azon az estén, hogy utánna többet talizzak vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly voltam 9.-es középiskolában, kellett pár hónap, de megtetszett egy lány. Vele alig beszélgettem, mert szinte mindig másokkal volt, meg féltem is, messengeren se beszéltünk, de szerintem normálisnak tart engem. Idén magántanuló lett, ezért szerintem sosem fogok vele találkozni, de még mindig nagyon tetszik. Nemsokára viszont egy közös barát miatt moziba fogunk menni 3-an (én meg egy másik fiú, meg a lány.) A másik fiú elég jóban van a csajjal.


Mit kéne beszélgetnem a lánnyal, hogyan kéne viselkednem, hogy a lehető legtöbbet kihozzam az estéből? Esetleg hogy utánna messengeren is beinduljon a beszélgetés, utánna meg a többi.


Bocsi a hosszú kérdésért!



2019. szept. 4. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

üdv! Tudom, elég rosszul hangzik, és kicsit teljesíthetetlen kérés, de maradj nyugodt, és légy önmagad!


Esetleg utána menj oda hozzá, kérdezgesd, pl.: tetszett-e a film, vagy ragadj ki belőle egy részletet, stb.,.

Mondd neki, hogy jó volt vele beszélni, és ha ő is szívesen csevegne veled, add meg neki a Facebookod, telószámod, amit szeretnél.


Miután megvolt a kellő összkomfort, hívd el beszélgetni valahová, érdeklődj iránta.

Innentől már rajtad múlik minden. Vagy szimpatikus leszel számára, vagy nem. Ha nem, akkor se add fel a reményt egy darabig. Ha nagyon offol, hagyd. De ha látod a realitást afelé, hogy lehet a dologból még valami, ne hagyd parlagon.


Ha hárman maradtok, és nem lesz alkalmad beszélni vele személyesen, kérj tőle egy elérhetőséget, és folytasd úgy a történetet, ahogy az előbb írtam.


Az "érdeklődj iránta" résznél ne érts félre... szóval ne nyomulj, mert az taszító hatást produkál.

Keltsd fel az érdeklődését, sőt


bókolj neki akár az első pillanattól kezdve. Ha párat elsütsz, (és abból se a szabvány-típusúakat) hanem olyanokat, amelyek illeszkednek az adott szituációhoz, helyzethez, akkor értékelni fogja.


Nézz ki normálisan, de nem feltűnően. Légy ápolt. Nevettesd meg.


Hj!

2019. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Én is valahogy így gondoltam, szeretnék vele minél többet beszélgetni, de pár kérdés után mindig kifogyok a mondanivalóból. (És ez majdnem az összes emberrel így van, gondolom vele főleg ez lesz.)
2019. szept. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!