Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém ez a srác?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác, aki tetszik meg minden. Órán mindig azt érzem, hogy néz valaki és amikor odanézek, akkor látom, hogy engem bámul. Órákon sokszor rámmosolyog, ilyenkor visszamosolygok rá. Van egy olyan óránk (hittan) ahol csak mi ketten vagyunk. Ilyenkor mindig egymás mellett ülünk és beszélgetünk. Mindig keresi a társaságom. Jól elvagyunk, tavaly pl.: egymás mellett ültünk egy egész hónapon át és nagyon jól elvoltunk (azért csak egy mert ültetés volt). Indokulatlanul az asztalomra/padomra úl a suliban, holott a közelemben sem ül. Szintén insokulatlanul megcsikiz, vállamra teszi a kezét stb...

Bocsi, ha sokszor volt szóismétlés, de csak így tudtam elmagyarázni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. szept. 5. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem az! 17f
2019. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon sok jelet küld feléd.Kicsit bizonytalan,mutasd felé,hogy te sem zárkózol el a dolgok elől.
2019. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szimpatikus vagy neki. Tanácsom az, hogy kezdjetek el beszélgetni és valami majd ki sül belöle.
2019. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beléd van bolondulva nem hogy tetszel neki
2019. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most már egy ideje írok egy szerelmi naplót, aki gondolja küldök neki napi adagokat ebből a naplóból (telefonon írom).
2019. szept. 20. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

De nem meri megmondani

Én se mertem sose

2019. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat!
2019. szept. 28. 08:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.😊
2019. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján nagyon szeretne veled jobban megismerkedni. Szedd rá egy randira a parkban, amíg nincs hideg.

Ffi.

2019. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!