Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik 20/F...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik 20/F vagyok ő 19 csomó olyan jelet küld ami félre érthető, tudja hogy tetszik nekem de van pasija még is közeledik élőben iszonyú zavarban van és zagyval össze vissza, nem tudom ez most mi?

Figyelt kérdés
meg amikor rá nézek mindig lesüti a tekintetét, és gyakran néz az órákon is, kérdésem szerintetek mit gondolhat ő? totál össze zavart
2019. szept. 7. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100%, hogy tetszel neki, mert ezek tényleg azt mutatják, de a barátja miatt össze van zavarodva. Egyedül az állítja meg, hogy legyen köztetek valami pedig szeretné nagyon. Voltam már hasonló helyzetben, mert nekem is tetszett egy fiú miközben barátom volt (tudom gáz, de ezt nem én döntöm el...) és a szívem hozzá húzott, mert jó érzés volt nézni meg izgulni, hogy mikor fogunk találkozni suliban stb. de az agyam a barátomhoz húzott, mert jó vele, nem ismeretlen, mint az új, ráadasul gerinctelen lenne megcsalni őt. Ha kevésbé lenne ennyire hűséges, már a legelső alkalomnál 'engedne magának', hidd el. Tudom, hogy zavaros, mi csajok így működünk, de próbálj meg közel maradni hozzá és nem fizikailag (ezt soha! Nincs annál rosszabb, mint amikor egy srác folyton ott van és képtelen leszakadni) meg ha pl beszéltek akkor legyél kedves és természetes, esetleg majd szakítanak ha úgy van és akkor már nem fog más közétek állni és végre beteljesül a szerelmetek!:) Sok sikert, remélem összejön!
2019. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ, még anyit hogy azt mondta nincs esélyem nála ha nem lenne a pasija, szóval ez is lehet csak kamu volt? hogy offoljon könnyebben?
2019. szept. 7. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:
még anyit hogy nem is inkább zavarban van csak igy csipkelodik egy kicsit,
2019. szept. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!