Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért csináltat mostanában...

Miért csináltat mostanában egy csomó csaj vasorrú-bába állat magának? Kinek tetszik ez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor ilyen hegyes állat csináltatnak mint az Ózban a boszorkánynak kb. Nagyon sok plasztiklánynak lett ilyen mostanában. Sőt, két ismerősömnek is, akik régen egyszerűen gyönyörűek voltak (még szépségversenyt is nyertek).

Azt hiszik ez tetszik a pasiknak? Nekem nagyon nem, meg az ismerőseimnek se! Olyan morbidul fura, mint egy karikatúra. Az egyik csaj ismerősömre emlékeztem mint gyönyörű szépség, nemrég gondoltam rá, hogy elhívom randira, de egy plasztikszörny érkezett 28 évesen!!! Boszorka áll, 2centi vastag szemöldök, méhcsípte száj! Sajnos a facebook képe régi volt még, az instát meg nem használtam eddig. Megnéztem és ott a lúzerek dícsérik és lájkolgatják hogy micsoda elérhetetlen álomnő lett. Inkább hagytam is az első randi után, hiába rendes és kedves, mert aki ilyen szörnyet csináltat magából 28 évesen az nem épeszű, ott valami nagy baj van a háttérben. Minek ilyen műtét ennyi idősen? 40 felett oké lehet, de így .... nagyon terjed ez most.


Ti mit gondoltok? Nektek tetszik ez az áll-trend?



2019. jún. 14. 21:19
 1/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
30%

Ilyen állra gondolsz?

[link]

Ha erre, akkor nekem ez tetszik. (csaj vagyok, hetero) Szerintem szép. Vékony orral meg telt ajkakkal. De nem kacsaszájra gondolok!

Hát figyeld, mindenkinek más jön be. Valakit az alig észrevehető plasztika is zavar, csak mert plasztika. Azt nem értem miért..de van akit nem zavarnak a műtétek.

Szerintem mindenki csináltasson magának olyan állat, amilyet szeret. Vagy bármilyen műtétet. Csak érezze magát jól. Hidd el, nem a te egyetlen véleményed fogja befolyásolni, és fogja visszacsinálni, ha jól érzi magát.

2019. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi csak ennek a durvább változata ahol még hegyesebb. Linket nem akarok tenni konkrétan.

Oké, hogy ez tetszik valakinek, de olyan mint egy divat hóbort. Nővéremet hiába győzködtük, a 90-es években kitetováltatta a szemöldökét csíkra, mert akkor az volt a divat, meg csináltatott egy rib-rendszám pillangót. 10 év múlva otromba hülyén nézett ki, amikor meg csináltatta elájult tőle mindenki. Csomó pénz volt neki kijavíttatni ezeket.

Azt látom hogy orosz istalányoknál ez megy és a sok hülye megy utánuk. Szerintem nagyon csúnya ez a bosziáll.

2019. jún. 14. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"magának tetsszen" "érezze jól magát" stb bla bla...

Ezek mind baromságok... divat és kész.

Szétretusálva felteszik a netre aztán kapják egymástól a 3000 lájkot mert dislike-olni nem lehet ezután meg elhiszik hogy mennyire jól néznek ki meg mennyire jó a "stílusuk" (amire úgy találnak mint egy birkanyáj egy pásztorral).

Fogadja el őt mindenki, és ne szóljon be neki senki mert az negatív, véletlenül sem lehet építő jellegű viszont a "de gyönyörű vagy" "<3ˇmennyen dögivel mert attól jobban érzi magát ha egymást mustrálják.

Hiba után pedig nem lehet elítélni senkit, mert azt a múltban követte el és mindenki hibázik (gáz tetkó, vagy épp hülye divat).

Ez a 21. század:D

2019. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hopsz a tanulatlanság, vagy a kapkodás mennyen---> menjen

Köszönöm mindenkinek aki észrevette

2019. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem tetszik, csúnya és aránytalan. De most ez a szépségideál, semmi természetesség, felismerhetetlenre sminkelt tucatlányok hada mindenhol. Viszont csak a smink a jobbik eset: a vastag, sötét szemöldököt le lehet szedni, ha már ódivatúvá válik, de ezt az elcseszett új arcot csak további nyirbálással lehet helyrehozni - ha egyáltalán lehet.

Persze mindenki maga dönt saját maga elcsúfításáról.

2019. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Köszönd meg a közösségi oldalaknak meg a sok széttöltött fejű celebk rvának akit ezek a nők követnek ott. Amúgy én is ismerek egy ilyet személyésen, alapból hosszúkás feje volt most meg úgy néz ki a feltöltött állával mint egy bazinagy láb. De ha neki tetszik...
2019. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
35%

Úgy bírom amikor valaki azt hiszi jobban tud valamit. Nem mindenki divatból csinálja. Hiába próbáljátok arra fogni.

Nem tudom milyen állra gondolsz. De akkor amit linkeltem annál durvább lehet. Nemtudom, szerintem mindenki tegye azt amit jónak lát, hiába szólnak be nekik, nem fogja őket érdekelni.

Amúgy igen, én is orosz instalányoknál látom. Figyelj, ha már a plasztikai műtéteknél tartunk.


[link]


szerintem ez az undorító. Szerintem tuti nem ilyen lányokról beszéltek. Szóval azok, ehhez a nőkhöz képest természetesekxd

Csak gondoltam megmutatom..

2019. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsi lennék TE hogy nézel ki, hogy ilyen nagy arccal kritizálod a nők testét. Mintha csak valami termékek lennének, inkább menj be egy boltba és válassz valami tökéletes testű szexbabát. És csodálkoztok, hogy a legtöbb nőnek komplexusa van, meg plasztikáztatnak, mert nektek semmi nem jó? Ha kövér vagy, az a baj, ha vékony, az a baj. Ha kicsi a mellem, az a baj, ha nagy, az. Ha kicsi az állam/orrom/szám az a baj, ha nagy, az a baj. Húzzátok már le magatokat a wc-n, hogy ilyen kritikusak vagytok :D Aztán csodálkoztok, hogy a nők csak a pénzetekre mennek, mikor másra nem vagytok jók, érzelmi intelligenciátok nulla, és úgyis csak a testünk érdekel. Remélem legalább te 10/10-es hibátlan Ken-baba vagy, hogy ekkora az arcod.
2019. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát figyelj én is akarok egy állplaszitkát.Nem divatból,hanem mert nekem tényleg úgy néz ki az állam mint egy boszorkánynak,így születtem,igen ahogy írtad rohadtul undorító,ronda,csúf stb..és a linkelt csaj álla nagyon is szép,kicsit sem boszorkányos.Ez egy picike áll,nőies. Te neked fogalmad sincsen arról milyen a boszorkány áll,az bazi nagy és úgy hegyes. és amúgy neked tényleg semmi sem jó,itt írod szépségkirlnyők,mert neked csak az ilyen tökéletesnél is tökéletesebb lányok kellenek és tetszenek,te biztosan maga vagy a csoda,hogy mindnekit így kirtizálsz.
2019. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést is tuti csaj írta.🤦‍♀️🤣
2020. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!