Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, március óta. Ő kint él külföldön hetente, kéthetente jár haza. Az a gondom hogy az exével él együtt. Hiába kérdezem miért, csak magyarázkodik. Nagyon nagyon zavar ez engem mert hát ha tenni akarna valamit már rég külön lennének. Azt hozzá teszem hogy több évig együtt volt az "exével" már el is jegyezte akkor régen.

Van okom félni? Hülyének néz teljesen ? Nem tudom mit kéne tennem.



2019. szept. 9. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mért kell neked bigámia részesévé lenned. Ha együtt él vele, akkor nem az exe. Te leszel az exe, ha megjön végre a józan paraszti eszed!
2019. szept. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bebaszna ha lenne barátom xD no homo
2019. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kismalacs válasza:
Ha kételkedsz màr van baj. Halgass a megézérseidre
2019. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!