Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit csinálnátok ha valaki ráírna a barátnőtökre, és bevallaná neki, hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés

de a srác tudja, hogy nincs közös jövőjük, ezt csak azért írta, hogy ne fojtsa el az erzeseit.

Nem akar semmit, mert a lány egyáltalán nem érdeklődik a srác iránt, és nagyon szerelmes a barátjába.


2019. máj. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit?
2019. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból nem feltétlen kell, a srác azt tudta, hogy a lány foglalt? Illetve személyesen találkoztak/beszéltek valaha mielőtt ráírt?
2019. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ismerik egymast, es tudja. megis el akarja mondani
2019. máj. 4. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután leírta neki mi történt? Beszéltek személyesen erről a dologról?
2019. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ismerik egymast, a fiu tudja hogy a kiszemeltjenek van baratja, viszont nagyon sokaig ragodott ezen, majd ugy dontott leirja. Ehhez mit szol majd a lany baratja?
2019. máj. 4. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, ne írjon! Hanem lépjen túl! Ha később mégis szakítanak, akkor megpróbálhatja újra...
2019. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert mit szamit az egesz hogy leirta? A lanyt nem erdekli, a fiu meg meg sem probalta "elcsabitani" csak kijelentett valamit. Akkor az egesz lenyegtelen. Hatagudni valakire mert bejon neki a nod ertelmetlen, abban az esetben ha nem probalt ramaszni vagy rabeszelni magara
2019. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Haverom problémája ez.

Én csak képen láttam a lányt, de megértem hogy miért jön be neki.

2019. máj. 5. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!