Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy szerelmesek voltatok egy lány barátotokba, és ugyan olyan jóban maradtatok vele, végül ki is szerettél belőle?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem most volt hasonló, kb 3 hónap alatt a számomra egyik legfontosabb ember lett viszont most 2 évre kiment külföldre. Csakis az ő kedvéért nem próbálkozok folyamatosan. Volt egy-két szép/ romantikus pillanat de ennyi. Nem tudom hogy mire visszajön tudok e rá úgy tekinteni majd mint "csak" egy legjobb barátra. Őszintén azt sem tudom én mit érzek mert annyira szoros a kapcsolatunk.
2019. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Szar volt, de most már tök jó, mert egy csomó dolgot meg tudunk beszélni, egymás wingmanjei lettünk:D

21F

2019. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen nagyon szerelmes voltam bele és ő is de nem történt semmi csak barátok voltunk. Később megértettem miért amikor sajnos fiatalon meghalt.
2019. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kicsitocsi válasza:

Őszintén:nem. Több alkalommal történt velem olyan, hogy lánybarátomba beleszerettem, és mindig csak úgy sikerült "kiszeretnem" belőle, hogy nem maradtam jóban vele. Nem volt harag, de nem nagyon beszéltünk azóta, és az is csak felületes. Néhány kisebbnek mondható esetben mondjuk volt olyan, hogy "átszerettem" másba, és jóban tudtam vele maradni, de nem ez volt a jellemző.


Ez valószínűleg az én nyomorékságom, másoknak talán (remélem) jobban megy ez :DDD

2019. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én lányként írok, de ugyanez a helyzet voot velem 2× is (csak ugye fiúbarátomba voltam beleesve).

Nagyon rossz érzés volt. Az első az 3-4 hónapig tartott, most a 2. csak 2 napig, szerintem ez cdai egy fellángolás volt. De túléltem. Ilyenkor erősnek kell lenni.

2020. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!