Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy szerelmesek voltatok egy lány barátotokba, és ugyan olyan jóban maradtatok vele, végül ki is szerettél belőle?

szept. 11. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem most volt hasonló, kb 3 hónap alatt a számomra egyik legfontosabb ember lett viszont most 2 évre kiment külföldre. Csakis az ő kedvéért nem próbálkozok folyamatosan. Volt egy-két szép/ romantikus pillanat de ennyi. Nem tudom hogy mire visszajön tudok e rá úgy tekinteni majd mint "csak" egy legjobb barátra. Őszintén azt sem tudom én mit érzek mert annyira szoros a kapcsolatunk.

# 1/3Időpont szept. 11. 22:28 Privát üzenet

Igen, volt. Szar volt, de most már tök jó, mert egy csomó dolgot meg tudunk beszélni, egymás wingmanjei lettünk:D

21F

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 22:33 Privát üzenet
Hát igen nagyon szerelmes voltam bele és ő is de nem történt semmi csak barátok voltunk. Később megértettem miért amikor sajnos fiatalon meghalt.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 14. 06:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy mondjam el neki, hogy még mindig szeretem? A volt barátommal másfél éve szakítottunk, de ugyan az a baráti körünk és mindig találkozunk. Jóban maradtunk és általában jól kijövünk egymással.
17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és...
Mit jelent a bekúszó PP, a Jóban-Rosszban című szappanoperában? Én ugyan nem nézem, de böki a csőröm, ha nem tudok valamit.
Furcsa kérdés ugyan de kíváncsi vagyok:Jóban vagy az ex pasid baráti társaságával? Akiket anno megkedveltél, és ők is bírtak téged.
Hány naponta beszéltek a barátnőitekkel? Ha 2-3 napig nem beszéltek attól még ugyan olyan jóban vagytok?
Ugyan ilyen jóban lesznek majd?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!