Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl könnyen belezúgok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl könnyen belezúgok a lányokba és beleégem magam utána meg amikor pofára esek sokkal jobban fáj mivel beleéltem magam hogy tudném leküzdeni ezt?

Figyelt kérdés
Pár tipp jól esne mert nagyon zavar ez az egész

2019. szept. 12. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Amikor megismerkedsz egy lánnyal gondolj arra,hogy hány pali mehetett már át rajta előtted ,rögtön zavarnj fog a tudat és nem leszel szerelems.
2019. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne told túl,azonnal ragaszkodsz az emberekhez.Kicsit vedd lazábbra,ne kattogj az adott lányom egésznap.
2019. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok elírtam az első sorban a beleélem magamat.
2019. szept. 12. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lányba csinálom ugyanezt. :D Gondolj arra még fiatal vagy,sokszor fognak ösdze törni míg eljön az igazi és az igazi nem ő lesz
2019. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok😃 Csak annyi kulonbseggel, hogy ritkan tetszik meg valaki, de amikor megis, akkor kisse beleelem magam. Tisztara ravagyok porogve a temara es amikor egy ido utan is tojik ram magasrol az illeto az azert faj🥺
2019. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emlekeztesd magad, hogy meg van idod. Meg van egy csomo eselyed csomo lanynal. Meg ha ez nem is jott ossze, ne add fel🥰 (Elozo voltam)
2019. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önismeret:) Mint mindig. Ránézésre ne ess bele semmibe. Ezzel a szabállyal pl sok pénzt spórolhatsz autóvásráláskor:) Ismerkedj és keresd benne a hibákat (a realitást) és akkor nem leszel annyira szerelmes bele. Szóval adj több időt, mert senki nem szereti az elhamarkodott döntéseket.
2019. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha szerelmes vagy. Jó dolog. Hidd el ezek a fellángolások megszűnnek ha igazán megtapasztalod a szerelmet. Ne félj az érzelmeidtől. Ne nyomd el őket. Fiatal vagy. Ismerd meg önmagad és ennyi.


A válaszíró 76%-ban hasznos

2019. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adsz rá okot hogy pofára ess?
2019. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!