Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Járok az osztálytársammal már másfél éve. Jó tanuló jó sportoló jó képű srác(17 éves). De egy fél éve hazajött a bátyja és ő amolyan "rosszfiú" nem drogos meg nem bűnöző szóval nem iylen csak egy picit tapló a maga módján mindenkivel bunkó de velem mindig kedves meg amolyan bókokat szokott mondani de a pasimat azért nem zavarja mert a bátyja elvileg mindenkivel ilyen. A bátyja 23 éves és mindenkit behálóz 40 év körüliekkel is volt már dolga sokkal fiatalabbal is. Aztán megkérdeztem tegnap tőle mert egy 33 éves nőt hozott haza hogy nem unod már ezt egy-két éjszakára hazahozod a a nőket meg még bunkó is vagy velük. Erre aztmondja hát ha velem lennél akkor nem tennék így. Teljesen összezavarodtam meg az az igazság elkezdtem én is érezni iránta valamit...

2019. szept. 16. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elfeljtettem írni 18 éves Lány vagyok.
2019. szept. 16. 13:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennel jobb ha nem kezdesz. Téged is el fog dobni másért.
2019. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ő nem is az hogy átveri a lányokat/nőket ők is tisztában vannak vele hogy 1-2 éjszakáig tart a dolog... De velem telejsen máshogy viselkedik. És ez érezhető is.
2019. szept. 16. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologba gondolj bele: A saját TESTVÉRE boldogsága sem számít neki mert elvenné tőle a nőt akit szeret.


Gondold végig. Vesd össze azokkal amiket leírtál.

Mi a következtetésed ezekből? Tudnál benne bízni?

Tudom, elég vonzó a gondolat hogy majd érted megváltozik, de te magad írtad, hogy elég sokan hitték ezt előtted.

2019. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Kerüld el messzire!

Undorító, hogy a testvére szerelmével is kikezd.

2019. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hogy másokat is hiteget ők tisztában vannak vele hogy nem lesz komoly. A pasim mesélte hogy elvileg azért ilyen mert még régebben nagyon összetörték neki a szívét...
2019. szept. 16. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom az üzenetnek csak a szebbik felét értetted meg.
2019. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény... mindjárt estek érte 1-2 könnycseppet....

Ez az ember undorító, megbízhatatlan, kretén.

2019. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik a rosszabb, hogy a gondolat szikrája is felmerül hogy ilyen megalázó helyzetbe hozd a "Szerelmed".

Vagy az hogy nem tűnik fel neked, hogy ez az egész mit jelent. :D

2019. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
jól gerincre vág aztán dob valszeg a testvére is meg tudja majd aztán leshetsz hogy nem lesz senkid se...
2019. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!