Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik elhívott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik elhívott találkozni, de van egy kis bökkenő. Help?

Figyelt kérdés
Az a lány akiről már kitettem egy kérdést elhívott találkozni hogy beszélgessünk egy hét múlva és borozni is szeretne (szeret hétvégente inni járni). Valószínűleg egy csendesebb helyen, estefele pokróccal a földön. A fura az egészben, hogy pár napja egy másik srácnál volt, viszont amiket mondott azt vettem le belőle hogy nem volt túl jó élmény számára, bár nem tudom pontosan mik történtek csak hogy ott aludt nála. Mire számítsak így? Azt mondja ő is hogy nagyon várja, meg nem tudja miért nem kérdezte meg hamarabb, meg kicsit tartott attól mit fogok erre a meghívásra reagálni.

máj. 20. 19:03
1 2 3
 1/27 grafno ***** válasza:
97%
Gumit vigyél magaddal.
máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs itt semmi bökkenő. Legyél megértő, előzékeny, lovagias. Ne erőltess semmit, ha mégis úgy adódna, óvszer legyen nálad. Ha elkezdene erről a másik srácról panaszkodni, legyél te az a váll akin kisírhatja magát. Szabad utad van, sok szerencsét, számolj majd be róla, hogy sikerült
máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Nincstovább ***** válasza:
86%

Ne már, pár napja még másnál járt a kislány…

Hány évesek vagytok? :)

Nekem “B” opciónak tűnsz, legalábbis női szemmel. Persze menj el, hallgasd meg mit szeretne mondani, de azért arra készülj fel, hogy nem fog tetszeni, amit hallasz.

máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

a kis pillangó...

ha jót akarsz magadnak, elfelejted még a nevét is

máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Nincstovább!


Szerintem épp az a baj, hogy tetszeni fog neki mindaz a kamu, amit előad majd a csaj...

máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Nincstovább ***** válasza:
86%

#5

Nem akartam teljesen lerombolni a kedvét. Hátha nem olyan a kiscsaj …

Bár mondjuk az ott alvás dolog az eléggé beszédes… de hátha ő tényleg csak aludni akart…

máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok. B tervből elő lettél léptetve A tervvé, más szóval becseréltek a kispadról. Ha téged ez nem zavar, menj el, gumi legyen nálad aztán mulass egy jót. Ha meg zavar, akkor mondd meg neki hogy nem szeretnél B opció lenni, úgyhogy nagyon sajnálod, de nem akarsz találkozni. Kihasználni ne hagyd magad. Angolban van egy kifejezés arra ami kb. lefedi amit ez a lány csinál, mégpedig a "monkey branching". Egy ilyen után viszont számíts rá hogy valószínűleg valaki már a megüresedett pozíciódban van, és lehet utánad megy a következő srácra ugyan ezzel a dumával.


Nem a kedvedet akarom elvenni, de anno sok ilyet láttam csaj haveroktól. Meghívatták magukat mindenhova, aztán mentek a következő srácra. Az aktuális lúzert meg közösen kinevettük a háta mögött. Nem azt mondom hogy fixen ez a helyzet veled is, de a férfiak többsége full vakon van ha randizásról van szó, és elég könnyen bedől ezeknek a trükköknek. A legvisszafogottabb, legkedvesebb lányok között is van aki ezt csinálja, és igazuk is van. Ha tehetik és találnak rá balekot, jól teszik. Minden esetre tartsd nyitva a szemed és ne hagyd magad kihasználni, mert elég nagy redflag hogy pár napja még másik srácnál "alszik" majd lenyom nálad egy ilyen dumát. Tuti nem kezdő a csaj

máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is te vagy a b-terv. Ez persze nem jelenti azt, hogy később ne lehetne egy jó kapcsolatod, de egyelőre szerintem kezeld fenntartásokkal.
máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, annyit hozzáfűznék hogy tisztában vagyok vele milyen "kicsapongó" személyiség. Nem is feltétlen akarnék vele kapcsolatot hisz már beszéltük (előző kiírásomban is leírtam) hogy ő nem akar abban lenni. Egyébként meg már egy éve kb jóban vagyunk, fura egy helyzet az biztos nem is feltétlen számítok sokra. Írásban sokszor elbeszélünk és van hogy tök jól megy minden ezért is gondolta, hogy találkozhatnánk mert ilyen formában nem igen beszéltünk és úgy gondolja biztos jól meglennénk.

Köszi a válaszokat:D

máj. 20. 19:51
 10/27 A kérdező kommentje:
#3-as, ő 19 én 20
máj. 20. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!