Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen kiakadtam, olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam, olyan szörnyűnek és magányosnak érzem magam. Hogy a manó a dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány (hívjuk Petrának). Petrával általánosban 8 évig jártam együtt és legjobb barátnők voltunk (vagyis én azt hittem). 8. ban elkezdett nagyon jó kapcsolatot ápolni az osztály leghelyesebb srácával. Én pontosan tudtam hogy ez szerelem lesz és próbáltam eddől kihátrálni de a barátnőm nem hagyta. Nagyon szomorú voltam mert mindig csak a fölösleges 3. voltam, a srác a szendicsének az alufólijájàval dobált majd elvárta hogy ki is dobjam. Én megtettem és ott ültem mellettük némán és hallgattam a vidám beszélgetést, jobb volt mint egyedül ( vagyis azt hittem) közeleg az évvége elmegyünk osztálykirándulásra Bécsbe. Petra folyton vagy a sráccal beszél vagy elvonul telefonálni a miskolci barátnőjével. Mindegy is. Második estére megbeszéljük hogy 3asban filmezünk a fiúk szobájában. Lemegyünk Petrával ketten a fiú ajtót nyit és azt mondja hogy szeretne beszélni egy pár percet petrával, majd szólnak. Várok 10,20,30 perecet, hallom hogy már megy a film úgyhogy szomorúan visszavaktatok a szobámba és megkérdezem a többieket hogy csatlakozhatok-e. Egy jó 3 óra múlva Petra orjási vigyorral kipirulva megérkezik és hanyat veti megát az ágyon. Én meg ott ülök full szomorúan az ágy másik végén és hozzám sem szól. Mint utóbb kiderült hazudott nekem és már rég együtt voltak és nem akartak velem filmezni. A kirándulás után véletlen elküldött nekem egy hangfelvételt amin azt meséli a miskolci barátnőjének hogy mi volt az nap este. Teljesen összetörtem ő azt mondta csak irigy vagyok és hogy nem kellek neki van elég barátnője. Azóta is boldog párt alkotnak a gimiben nagyon népszerű ( bár én is az enyémben) és boldog. De nekem hiányzik egy barátnő. Senkit nem érdeklek úgy mélyebben hogy mi van velem

2019. szept. 20. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerelemben nincs barátság.

Szerintem már az elején elrontottad hogy a fiú beszélt a barátnöddel te meg csak hallgattál csendben, egyértelmü hogy nem beléd lesz szerelmes.

Másrészt a leghelyesebb fiú természetes hogy a legszebb lánnyal fog összejönni. Érezted te is hogy nem illetek össze, korosztályod jellemzöje amúgy is hogy mindig az a fiú tetszik ami barátnödnek.

De jól tetted hogy megszakitottad kapcsolat amúgy csak fájt volna folyamatosan, keress új barátnöt és sose oszd meg hogy ki tetszik.

2019. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barátnőm Koránt sem a legszebb volt az osztályból, és nem ez a srác tetszett nekem, csak egy tény hogy a leghelyesebb volt, de amúgy elképesztően paraszt. De köszönöm
2019. szept. 20. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiú elvette az eszét. Sajnos én is tapasztaltam ilyet, tök jó barátságoknak lett vége csak azért, mert az új párjuk azt mondta, hogy ne barátkozzanak velem, ők meg mentek vakon utánuk. Meg fogják bánni, ahogy a te volt barátnőd is. Jól egyedül marad majd egyszer, de akkor már hiába fog sírva jönni hozzád. Ne dőlj be neki, ne adj neki újabb esélyt, mert csak addig kellenél neki lelkizni, míg nem jön a következő fiú. Keress inkább új barátokat, akár távolabbiakat is. Igaz, velük ritkábban találkozol, de pont ez tudja jól feldobni, hogy élvezzétek minden percét.
2019. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!