Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha halálosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha halálosan szerelmes vagyok a csajba, de úgy látom, hogy ő mást szeret (többi lent-kicsit hosszú)?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fiú, ő pedig egy évvel fiatalabb. Még csak egy hete ismerem. Az első héten azt hittem, hogy kölcsönös, de már úgy érzem, hogy valaki mást szeret, méghozzá egy haveromat, aki egy évvel idősebb, mint én. Mikor találkoztam vele ma és tegnap, volt, hogy rám sem nézett. Vagy esetleg csak nem mer rám nézni, mert engem szeret? Nem hiszem, mert a haveromat, miután felment a lépcsőn még nézegette. Nem tudom mit csináljak. Megbánthattam? Tanulni sem tudok, folyton csak rá gondolok, de nem akarom zavarni őt, folyton írni neki, mert attól tartok, hogy ezzel csak az idejét venném el, ezáltal megutálna, és hallottam is youtube-on, hogy "ne írj neki folyton"... Nem néztem már rég annyi Youtube videót, mint tegnap, az valahogy elfeledteti velem a bánatom, igaz, csak egy rövid időre.(a "ne írj neki folyton" - t nem ebben az időszakomban néztem ) Nagyon bánatos vagyok, van hogy a suliban is majdnem a könnyeim potyognak, de azért sikerül visszatartani. Az lenne a legnagyobb jó számomra, ha a csaj látná ezt, magára ismerne, és leírná, hogy ő az és ő is szeret. Milyen kis esély van erre, nem igaz? Vagy lehet, hogy látja, de nem írja le... És még egy dolog: mikor írok neki Instagramon, nem tesz emojit- és tudom, tudom, hű, de nagy probléma, de ez kicsit úgy jön át nekem, hogy le akar koptatni. Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

2019. szept. 24. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Hát én hülye vagyok, 16 éves vagyok. Látjátok, még ezt is elfelejtem, annyira szerelmes vagyok...
2019. szept. 24. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez aranyos🙂 úgy derítheted ki a legegyszerűbben ha elhívod mondjuk egy kávéra, forrócsokira, teára vagy amit szeretne, és mind ezt őszintén elmesélnéd neki. Engem ez akkor is meghatna ha a srác közömbös lenne számomra. De ha nem az tuti hogy jelzem neki. Bár lány és lány között is van külömbség megpróbálhatod
2019. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kargor ***** válasza:
57%

Én vagyok az és én is vonzódom hozzád, de félek kezdeményezni.

Ez járt az eszemben és ezért kerestem rá neten, így kerültem ide.

2019. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi a keresztneved? :)
2019. szept. 24. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!