Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb fiúbarátom! Össze vagyok zavarodva, mit tegyek? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerjük egymást személyesen és azóta egy nagyon furcsa kapcsolat fejlődött ki köztünk..

Amikor megismertem épp szakítani akart vele a barátnője akivel már 2,5 éve járt. Én voltam az akivel mindig összejárt, tanácsokat adtam neki hogy hogyan élje túl az egész helyzetet, volt hogy akár éjfélig is beszélgettünk részemről mindezt barátilag.i

Négy év van köztünk soha nem is gondoltam arra hogy összejöjjek vele. Úgy gondoltam csak azért vagyunk jóban mert mind a ketten metalheadek vagyunk miközben szeretjük a komolyzenét is, perverzek vagyunk valamint mind a kettőnk átélt egy Nagy Szerelmi Csalódást..

Tudunk egymásra támaszkodni vígasztalni egymást, kellemes a társasága számomra stb..

Esténként a chateléseknél egyre inkább jöttek fel az olyan témák hogy milyen érzés csókolózni vagy amikor a nyakadat puszilják.. (én még sosem csináltam ilyet ő meg nosztalgiázott a régi kapcsolatáról ami amúgy az első volt neki)

Kialakult egy hugi-bátyó kapcsolatunk mert én már nagyon régóta szeretnék egy bátyjt ő meg azt mondta szívesen lenne a bátyóm és bármit kérdezhetek tőle vagy bármiben segíteni fog nekem :)

Egy suliba járunk csak ő 3 évfolyammal fentebb, kevés az idelye de amikor van neki akkor azt legtöbbször velem tölti.

Mind a ketten nagyon bújósak vagyunk (haha a kemény metalheadek xD) szóval amikor találkoztunk megölelt/ megöleltük egymást de nem csak igy 2 mp erejéig hanem hosssssszan. Nagyon kellemes az ölelése ráadásul imádom az illatát szóval minek tiltakoztam volna hiszen a bátyóm :D

Egyszer amikor megölelt belesúgta a fülembe hogy 'szeretlek' amire én nem mondtam semmit de felállt a gerincem mentén a szőr.

Én nem mondtam neki semmit csak álltunk tovább ölelkezve. Utána mondta hogy tudja hogy énis szeretem csak nagyon nehezen nyilvánítom ki az érzéseim ami így is van :/

A barátnőim kívülről egyre inkább azt látták hogy minden időmet vele töltöm (ami nem is volt igaz) és tökre besértődtek meg ler*b@ncoztak hogy miaz hogy egy nálam 4 évvel idősebb srácot ölelek ilyet csak a r*b_@ncok tesznek. Nagyon szarul esett mert régóta ismerjük egymást ezért 'bosszút' forraltam hogy nekik is rossz legyen és elhitettem velük hogy összejöttem a legjobb fiúbarátommal ami természetesen 100% kamu. Ráírtak a srácra hogy tényleg igaz e ő meg falazott nekem, kitalált egy történetet hogy hogyan jöttünk össze szóval 'jártunk'

Tök para volt mert másnap oda mentünk beszélgetni ahol 'összejöttünk' de szerencsère nem törtènt semmi. Csak amikor búcsúztunk megkérdezte hogy adhat e egy puszit az arcomra. Rámosolyogtam és nemet mondtam


Egy esős vasárnap délután hamarabb jött vissza a koliba és megkérdezte hogy találkohatunk e. Mondtam neki hogy nemtudom mert épp kutyát sétáltatok full sárban elmebeteg külsővel, haza meg nem viszem mert a szüleim azt sem tudják hogy létezik :D

Aztán belementem mert nagyon hiányzott szóval egy fáskamrában találkoztunk egy szántószerűség közepén.

Nagyon fáztam és jéghideg volt a kezem mert Szlovákiában ilyenkor már elég hideg van (Szlovákiaiak vagyunk csak magyar anyanelvűek) neki meg meleg volt ezért megfogta a kezem és ölelgetett hogy melegítsen a testével :3

Mondtam neki még régebben hogy a pusziszkodás tabu mert csak barátok vagyunk de ennek ellenére amikor nem figyeltem oda megpuszilta a homlolomat

Ránéztem és megmondtam neki hogy a 'csak barátok' nem tesznek ilyet és erre mégegyszer meg akart puszilni de nem hagytam neki.

Mennie kellett mert találkozót beszéltek meg két lány "barátjával" ami miatt kissè kiakadam elvégre énis csak egy 'barát vagyok' mégis perverzkedünk megpuszil ölel stb..


Nemsokkal később amikor találkoztunk hosszan megölelt és belecsókolt a nyakamba :3

Mindig kedveseket mond meg hogy milyen szép vagyok ezért nagyon összezavarodtam..

Az eszem tiltakozik az ellen hogy beleszeressek de nem tudok mit tenni a bennem végbemenő biológiai folyamatok ellen...


Most őszi szünet van és írta hogy hiányzom neki. Én visszaírtam hogy mégis miér hiszen végre suli és annyi minden mást tud csinálni.

Aztán kaptam egy hosszú üzenetet arról hogy személyesen akarta bevallani de mostmár kerek perec megmondja hogy szerelmes belém és nagyon hiányzom neki és reméli hogy ezért nem ment tönkre a barátságunk.

Milot elolvastam lesokkolt az agyam és nem tudtam mit írni neki vissza de aztán kifejtettem hogy énis szeretem nagyon de nem úgy és nagyon összezavartak az érintései stb...

Megbeszéltük hogy nem fogjuk emiatt elb_@szni a barátságunkat és minden marad úgy ahogy régen..

Azt elfelejtettem leírni hogy nekem nem jön be nem az esetem de a 'belseje' nagyon bejön és biológiailag vonz (értitek a célzást)

Múltkor megöleltük egymást és deathcore-ra (az egy metalon belüli műfaj) 'táncoltünk' lényegében dülöngéltünk miközben végigcsókolta a nyakam :3

Nagyon jó érzés volt de utána borzasztóan éreztem magam mert nagyon beindultam tőle és én elvégre nem akarok tőle semmi OLYAT..


Félek magamtól, az érzéseimtől, ahogy a testem reagál a lényére.

Kettős érzelmeim vannak vele kapcsolatban és hajlamos vagyok ilyenkor az eszemre hallgatni mégha fáj is..

Mit csináljak???



2017. okt. 31. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Először is, ne fogalmazz ilyen iszonyatosan idióta tinédzser módra, hanem olvass egy kis magyar irodalmat és nyelvtant, és ne emlegesd a neked tetsző zenei stílusokat csak hogy megmutasd jaj de mekkora különc vagy..senkit nem érdekel. És főleg ne ikszdézz.


A problémáddal kapcsolatban: a legjobb út mindig az egyenesség és őszinteség, ha nem mondod meg komolyan a srácnak hogy nem akarsz tőle semmit, akkor csak egyszerűen érzelmileg ki fogod használni.

2017. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Szoktam irodalmat olvasni gyakran.

Igazad van énis ìgy gondolom, nem áll szándékomban kihasználni de mostanság nemigazán tudom hogy akarok e tőle valamit..

2017. okt. 31. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? (Szintúgy egy felvidéki) hány évesek vagytok am?
2018. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!