Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tettszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mark7611 kérdése:

Mit tegyek ha tettszik egy lány? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tettszik, haverom besegít hogy össze tudjunk jönni, de kéne több segítség, nem tudom hogy tudnám "elcsábítani" Nagyon jóban vagyunk, volt ölelés már stb.

2019. szept. 30. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A haverod besegít? Ő is ölelgeti? Neki is tetttszik?
2019. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 nem...
2019. szept. 30. 22:05
 3/5 anonim válasza:
100%
Nevettesd meg (ne görcsösen próbálkozz), szemezz vele,dícsérd haját,ruháját,akármilyét. Légy kedves,de azért néha viccesen szólhatsz be meg piszkálhatod. Hívd el,valahova(akár csak sétálni).Féltsd. Pl a fiúbarátom, alki eléggé bejön mikor valami olyat ír,amiből egyértelműen lejön,hogy félt mindig oda vissza vagyok 😍
2019. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem első lépésként írd egy t-vel a tetszik szót xd
2019. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, de ahogy látom már itt se lehet. .
2019. okt. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!