Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 5 napja összeveszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5 napja összevesztem a barátommal, mert elhanyagolt, és csúnyán viselkedett velem.

Figyelt kérdés
Azóta nem beszéltünk egy szót se, nem is találkoztunk. Én úgy kb eddig bírtam elviselni ezt a helyzetet. Nagyon fáj ez az egész, és félek hogy elveszítem. És jön az elcsépelt, értékèt vesztett közhely: mert szeretem. Megbeszélni nem nagyon tudom vele, mert akármikor akartam volna komolyan elbeszélgetni vele csak "hát tudom, okè" válaszokat kaptam. Nekem már nagyon hiányzik, este is úgy alszok már el, hogy ölelem a takarót, amiben aludt nálam. Mit lépjek, mit tegyek hogy ne érezzem magam ennyire rosszul?
2019. okt. 10. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy hogyan viselkedett veled.
2019. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni ha meg megbeszélni sem tudod vele a helyzetet. Normális esetben erről lehetne beszélni vele, ha ő meg lehetőséget sem ad rá, nem igazán tudok mit mondani,
2019. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan csak aludt abban a takaróban...
2019. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már ott nagy baj van hogy nem tudod vele megbeszélni. Próbálj valahogy hatni rá érzelmileg, hogy neked ez milyen szarul esik és mindenképp megszeretnéd beszélni vele. Más megoldás nem nagyon van.
2019. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy beszéljek vele én? Meg ha jó ötlet egyáltalán, mit mondhatnék neki? Ez egyértelműen az a helyzet, amikor ő bántott meg sokadjára, és neki kellene bocsánatot kérnie, de nem fog.
2019. okt. 10. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, te is beszélhetsz vele. Mond meg neki, hogy szarul esik neked hogy megbántott, és szeretnéd tisztázni a dolgokat, mert szereted. Ha erre sem lép semmi érdemlegeset, akkor nem tudom minek van melletted.
2019. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a fiú nem szeret téged.
2019. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem vele, hogy meddig nem akar velem beszélni, és tegnap dobott engem facebookon.
2019. okt. 12. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Sajnálom


Sajnálatos is, meg nem is.

Az,mert biztos nem ezt érdemelted.

Nem az,mert biztos nem ezt érdemelted.


És hogy üzenetben dobott? Szánalmas

2019. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém. Sírd ki magad, aztán igazítsd meg a sminked, tedd fel a koronádat és menj tovább. ;)
2019. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!