Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy régi haverom/barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi haverom/barátom, akivel összevesztem. Szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet,hogy már több mint két éve volt egy nagyon jó fiú barátom, akivel sokat beszélgettünk, viszont egyszer csak megharagudott,vagy nem is tudom igazán, hogy mi lett sajnos.Nem igazán voltak vitáink és nagyon elég jó volt a barátságunk.

Viszont amióta nem beszélgettünk rájöttem,hogy talán több volt/van mint barátság részemről.

Azóta egy szót sem szóltunk egymáshoz, csupán néha köszöntem neki és ő visszaköszönt.Szerintetek megpróbáljak beszélni vele?megérné?Köszi a válaszokat előre is!


2018. szept. 28. 17:33
 1/3 anonim válasza:
Egy reszbol ha annyira hianyoznal neki keresett volna.(a masik h ugyan ugy erez mint te) Mit jelentsen az hogy megharagudott vagy ne tudod meert nem mindegy az ok. Szerintem azert beszelj vele egy probat meger.Szurkolok!! Ugy is latod rajta majd hogy hogy viszonyul hozzád. Egy kerdesem lenne hogy esetleg tettel valamit amivel megsertetted? Sokat szamitana.
2018. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az baj,hogy nem tudom.Akkor megkèrdeztem ,de nem mondott semmit.lehet,hogy mondtam valamit,de nem emlèkszem.
2018. szept. 28. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Ahaa ertem szerintem beszelj vele, meglatod mi lesz.
2018. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!