Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes senkibe? A hozzáállásomon kéne változtatni?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak. Azóta rengeteg lány megfordult az életemben. Mindenféle fajta korú, stílusu, hozzáállású stb. Ismerkedtem rengeteggel, sokkal csókig, akár lefekvésig is jutott a dolog.


Azonban senkibe nem tudtam szerelmes lenni. Aki iránt voltak érzelmeim, azok iránt is eltűntek abban a pillanatban, hogy megtudtam, hogy bejövök nekik és nem kell tovább küzdenem.


Részemről mind megrekedt barátságként, vagy hanyagoltuk a dolgot, hiába akartak a lányok kapcsolatot.


Voltak köztük olyanok is, akik tényleg minden szempontból tökéletesen megfeleltek nekem (külső, belső). Azonban náluk is előjött ez a hülye felfogásom, hogy semmi értelme elkötelezni magam. Hiszen akkor nem tehetek meg bármikor "bármit". Ez pedig lerombolt mindent.


Ezekkel a lányokkal általában addig jutottam érzelmileg, hogy amikor kettesben töltöttük az időt, akkor tökéletes volt minden, és jól éreztem magam. Azonban míg én hiányoztam nekik, nekem a távollétükben sajnos ki kell mondani, egyáltalán nem hiányoztak egy kicsit sem.


Nem tudom, hogy ennyit számítana az, hogy kapcsolatellenesen állok a dologhoz?


Vagy ha jön egy tényleg igazi szerelem, akkor az majd felülírja ezt a hülye hozzáállásomat anélkül, hogy bármin változtatnom kéne?


2019. okt. 11. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A hozzáállásodon kellene változtatni. Így még az igazi sem hinném, hogy tudna ezen bármit is változtatni, hiszen voltál olyannal aki külsőre és belsőre is az eseted volt, mégsem tudtad elkötelezni magad mellette.
2019. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!