Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek... Egyenlőre nem akarom elmondani neki, mert lehet csak fellángolás és lehet elmúlik, még nem tart olyan sok idelye. Meg nem is tudnám hogy fogadná, nem vagyunk annyira közeli barátok. Meg hát ő tuttommal heteró, én meg biszex.

16/L



2019. okt. 5. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is... :")

Én azt mondom várj vele, főleg ha tudod hogy hetero. Én is tudom a barátnőmről hogy hetero, mondta is hogy nem képes elképzelni magát egy csaj mellett, nekem viszont tetszik a csaj ÚGY. De mivel tudom, hogy ez lehetetlen, így inkább nem gondolom tovább a dolgot. Az érzések persze nehezen múlnak el, de jobb így. ^^

2019. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mit tegyél, de meg is válaszolod, hogy egyelőre nem akarod neki elmondani. Helyes. Beszélgessetek, barátkozzatok aztán majd alakul, erősödik az érzés vagy elmúlik.

*ideje. Lehet, kényes a helyesírásra, ne emiatt bukjon a dolog :)

2019. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összejött?
2019. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!