Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Huszoneves csajok miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszoneves csajok miert nevetnek ki ha probalkozok naluk?

Figyelt kérdés

Eloszor is ha te most egy huszoneves csaj vagy akkor kepzeld bele magad abba a helyzetbe,hogy egy 16-18 eves srac jo kiallassal ,hatarozottan elhiv randira vagy facebookot cserel veled stb.

Neked ez a helyzet:

A) jol esik hogy erdeklodnek irantam a fiatalabbak,de nem erzem egy szinten veluk magamat ezert illedelmesen elkuldom

B) jol esik hogy erdeklodnek irantam a fiatalabbak,de nem erzem egy szinten veluk magamat ezert kinevetem es letorom az onbizalmat

C) nem adok semmi lehetoseget neki

D) nem szamit a korkulonbseg


2019. okt. 13. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

D, alap.


Pechedre beképzelt libákkal próbálkozol.

2019. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A, de természetesen csak ha a fiú is hasonlóan illedelmes.
2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
D. Nem a kora alapján fogom megítélni.
2019. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A)

Azért mert sosem jöttek be a fiatalabbak

2019. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, én mint 23 éves srác, képzeljem el, hogy csaj vagyok?
2019. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A, persze csak ha illedelmes ő is.

Ha olyan, lehet kinevetném, de előtte nem hinném hogy megtenném.

Ha nem is ismerem meg semmi, akkor C

2019. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért egy huszonéves lány egyetemre jár, dolgozik, vagy mindkettőt egyszerre. Jobb esetben van/volt már egy korrekt, komoly kapcsolata. Én nem tudom elképzelni, hogy kimennék a gimis barátom elé a suliba óra után, aztán felmennénk hozzám netflix & chillezni, mint valami mommyhoz 🤷🏻 Nem a szintkülönbség ütközik ki, hanem az élettapasztalat és az életmód.
2019. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Nyílván jól esik ha bókolnak, de legtöbben ilyenkor már tényleg dolgoznak, egyetemre járnak, esetleg már családot szeretnének és valljuk be, ehhez nem egy olyan társ az ideális aki még csak le sem érettségizett.
2019. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!