Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm zárkózott. Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalán0208 kérdése:

A barátnőm zárkózott. Én próbálkozok, de ő visszahúzódik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeret csókolózni, nem szeret beszélgetni rólunk mikor itt van, csak írásban.

#visszahúzódás #A barátnőm visszahúzódik #Visszahúzódik a barátnőm
2016. aug. 21. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem merr, mert ugye chatben sokal könnyebb ilyenekrōl beszélni
2016. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de beszéltem már erröl (írásban) és beleegyezett abba, hogy 5 percenként beszélgetünk ehezz képest csak 1-szer beszélgettünk.
2016. aug. 21. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem zárkozottság hanem antiszocializmus. Szerintem hagydel.egy olyanért aki legalább beszélni hajlandó veled.
2016. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó rosszul fogalmaztam, mindig beszélgetünk, csak a kapcsolatunkról nem. Bocsánat a hibás foalom ért.
2016. aug. 21. 12:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha szóba hozom a kapcsolatunlat elpirul és rám szól, hogy most ne. (Nagyon szó kimondó.)
2016. aug. 21. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Dícsérd, biztos valamit szégyel
2016. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele este.

Bár ha a kapcsolatról beszélni akarsz akkor valami baj van.

Legalábbis az enyémekkel így volt...

2016. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy tudja hogy mindent elmondhat nekem bármi furát vagy kínosat, de annyit mondott hogy igen.
2016. aug. 21. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán kapcsolat köztetek? - vagy csak vagytok egymásnak, "ha nincs ló..." módjára.

"Nem szeret" beszélni kapcsolatotokról, vagy pedig nem tud, mert ugyan mit lehet beszélgetni a +nemvan"-ról?

Ha kapcsolat lenne köztetek, lenne KÖZÖS jövőképetek, azt viszont meg kéne beszélni, egyeztetni.

2016. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!