Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom kiismerni ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam, aki úgy néz mindíg stb mint akinek tetszem, nyitottam felé stb, de nem mond semmi olyat, velem nem tud sokat dumálni meg annyit szórakozni mint más barátjával, akiknek pedig van barátnőjük. Nem egy tipikus jó, vagy vagány csaj, semmilyen szempontból, mégis nagyon nyitott, meg kedves, és bele szerettem. Olyannyira, hogy ha rá gondolok már életkedvet kapok. Viszont ez, hogy rám ír, de semmi témát nem tudok vele, vagy ha tudok sem reagál valami hosszan, nos eléggé rombol. :( Meg, hogy velem nincs mindíg olyan jókedve, bár lehet pont azért mert rám máshogy tekint? Nagyon nehéz ez a helyzet..
2019. okt. 18. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanulmányokat kell folytatni a nők megértése témában. Kézikönyv I. kötete:

[link]

2019. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xd
2019. okt. 18. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem illetek össze. Hiába tetszetek egymásnak, ha nem tudtok beszélgetni semmiről sem normálisan. Még élőben lehet azért nem tud elbeszélgetni veled mert zavarban van, de írásban nem hinném hogy ez kijön. Egyszerűen szerintem csak nem vagytok egymáshoz valók.
2019. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem,3. " bár lehet pont azért, mert rám máshogy tekint?"

- igen, ez könnyen lehet, megkomolyodik, fél, nehogy elrontson valamit. A vihogás és sok fecsegés a legtöbb fiút zavarja. Kedvesen udvarolj neki (valószínűleg félénk is egy kicsit) - hódítsd meg! (sok évszázados bevált módszer ez)

2019. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!