Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdemelhetek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemelhetek meg egy olyan lányt aki viszont tudna szeretni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs, hogy te bárkit érdemelsz. Ez nem így működik.


Tegyél érte, ismerkedj.

2019. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én értelek csak tudod nehéz azok után ha kudarc és csalódóttság ér amiért azt hitted hogy bármi is lehet egy lány és te közted.. ez már nem az első ilyen nálam... de az utobbinál érztem komolyabban hogy bármi lehet..De nem igy lett.. Hisz ö neki csak barát vagyok !! Valamilyen dolog nincs bennem amiért müködhetne !!
2019. aug. 28. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ember, én értem, hogy ez fáj, rossz, kellemetlen, miegymás. De ezt a picsogást hagyd abba. Szedd össze az életed. Járj el edzeni, egyél egészségesen, olvass, tanulj. Ne görcsösen akarj csajozni hogy “legyen már valakim”, hidd el a környezeted észre fogja venni rajtad a változást, máshogy állnak majd hozzad, ráadásul nagyobb eséllyel is lesz barátnőd.
2019. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom ! Most már ezen leszek.. csak leírtam mi bánt !! megkell probáljak túl lépni rajta ! Nem akarok már keseregni ő utána és más lány után se mert ez csak nekem rossz... És igazad van !! Köszi a tanácsot.. jó hogy vannak ilyen emberek akik felemelik a másikat nem pedig letapossák !!
2019. aug. 28. 13:58
 5/5 rmokus86 ***** válasza:
75%

Felejtsd el a csajozást amíg nem rakod rendbe az életedet. Koncentrálj a fejlődésre (testi, lelki, karrier).


Testedzés (futás, kerékpár, konditerem) mindenképp jót tesz, ad egy keretet. Próbálj új dolgokat megtanulni, esetleg új nyelvet, hasznos skilleket (főzés, barkácsolás, motorozás, valami okjs szakma stb.) ami közel áll hozzád.


Igyekezz karriert építeni, légy ambiciózus és tegyél a sikeredért, ne hátráltassanak a kudarcok (inkább tanulj belőlük).


Ez nehéz és fárasztó de ha valami kis apróságot is elérsz az erőt fog adni. De amint elindulsz ezen az úton megjön az önbizalmad és a magabiztosságod-határozottságod is.


A legtöbb csaj amúgy sem a pasit szereti hanem amit kap tőle, szóval a két szép szemedért senki nem fog belédesni. Nem is jó ha ez az életed célja és fókusza, mert előre nem visz és a fentiek hiányában a kudarc garantált. Szóval magadért tegyél, ne másért, egy életed van, nincs újrajátszás.

2019. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!