Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac aki bejon, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki bejon, de nem tudom mit erez, szerintetek? (a tobbi lent! )

Figyelt kérdés
korulbelul 2honapja beszelunk,es 2hete egyre tobbet,es egyre melyebb temakrol.sokszor beszeltunk hivasban tobb orakat is.nem tudom mit erezhet.sokszor mondta hogy szeret,hogy fontos vagyok neki,es egyebek.peldaul beszeltuk hogy egyszer elkene egyutt menni bulizni (ne vessetek meg emiatt,nem innek) ,es erre azt mondta hogy biztos nem inna,hogy meg tudjon vedeni ha valaki ram akarna maszni,mert nem nezne jo szemmel.szerintetek?

2019. okt. 24. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg menjetek el bulizni vagy valahova. Abból amit leírtál úgy tűnik hogy te is bejössz neki.
2019. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat szerdan fogunk talalkozni,koszi a valaszt😊
2019. okt. 24. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy gyakorlatban is így van e. :)

Sok sikert a talihoz, majd írd le milyen volt. :D

2019. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!