Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért görcsölök ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért görcsölök ha egy olyan lánnyal beszélek aki nagyon bejon?

Figyelt kérdés
Általában nagyon laza vagyok meg vicces, nagyon szeretik a stílusom. Tetszett egy lány. Vettem a bátorságot és elkezdtem vele beszélni. Kedves volt nagyon jól beszélgetünk. De van hogy zavarba vagyok és úgy akár messengeren is kezd elhalni a beszélgetés. Mármint kérdez felelekbe. Ami ugye nem rossz csak van hogy zavarba jövök és nem tudom adni a saját stílusom, csendesebb vagyok nem jut eszembe semmi 😕
2019. máj. 12. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, számomra szimpatikus lánnyal való beszélgetés közben marha könnyen jövök zavarba, és elkezdek izgulni. Több évnyi csajozás után se tudtam ezt elnőni, egyszerűen ha bejön valaki ez van. Ezt le kell nyelni, de ettől izgalmasabb ez az egész. 😁🤷‍♂️
2019. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarsz errontani semmit sem,így nem magadat adod,hátha az nem tetszene neki!
2019. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne ezt a lánynak is leírod, hisz akkor ő fog beszélgetést kezdeményezni.

Az ha izgulsz az természetes, hisz bejön a lány. Lehet könnyebb lenne ha találkoznánk. Talán úgy nem vész el a téma.

Viszont arra figyelj, hogy ne bántsd meg a lányt, azzal hogy nem írsz neki. Mivel ő nem tudja, hogy mi miatt hal el a beszélgetés.

A lány is meg fogja érteni a zavarodat, szóval ezt inkább vele beszéld meg.

2019. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!