Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért van az hogy amikor még nem ismerte azt a lányt, akkor nagyon rendi volt, amióta meg ismeri, azóta nagyon bunkó velem?

Bezzeg amikor nem ismerte azt a lányt,akkor nagyon jól elbírtt velem is társalogni pl.Messengeren, de amióta vele beszél,azóta majdhogynem nem is válaszol az üzeneteimre...

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, bunkóság, összetört szív

okt. 28. 10:56  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

*rendes, vicces,szimpatikus,jóképű,aranyos❤

# 1/2Időpont okt. 28. 13:42 Privát üzenet
Nem túl sok információt adtál meg, de ennyiből azt tudom kikövetkeztetni, hogy a lány elcsábította, már ő érdekli jobban.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 28. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy 5.1-es hangfal/házimozi rendszer pendriveot is olvas eddig müködött is a pendrive fel ismerte a zenéket is lejátszotta! Most nem ismeri fel és a zenéket sem játsza le...
Nem ismeri fel a Laptopom az M.2 es SSD-T, át tettem a PC-be az fel ismerte viszont ugy meg az egyik HDD-t nem látta a gép a 2-ből. Amint kivettem újra fel ismerte a PC. Mi lehet a gondja?
Van egy NATEC Genesis P33 (NJG-0315) controllerem probáltam pár játékot dragon ball xenoverse 1 felismerte jól működöt, Blur jól ment, Overcooked nem ismerte fel, human fall flat...
Jeruzsálemet azért nem ismerte és ismeri el a legtöbb európai ország, mert nem akarnak migránsszavazatokat veszíteni?
Be dugom a telefonomon a usb. t a gépbe és nem ismeri fel eddig mindig fel ismerte most pedig nem mi lehet a gond?
Ismeri / ismerte valaki másnapost tumblrről?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!