Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van arra esély, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Még nem beszéltem vele, de ha a folyosón, udvaron, utcán stb. összefutunk, akkor hosszú másodpercekig csak mered rám, néha halványan elmosolyodik, viszont olyan is van, hogy rám sem néz, pedig megtehetné.

Egyszer csak én voltam bent egy tanteremben, ő meg bejött, mert az osztályának ott volt a következő órája. Pár másodpercig néztünk egymásra, de ő elkapta a fejét, a földet kezdte nézni, sóhajtott egyet, és felvonta a szemöldökét. (Nem mosolygott.) Látszott, hogy ezzel mondani szeretne valamit, de nem tudom, hogy mire akart célozni.

Ezenkívül több kisebb, hasonló eset is történt.

Abban viszont biztos vagyok, hogy ő sejti, hogy tetszik nekem.

Van rá esély, hogy én is tetszem neki, és azért csinál ilyeneket? Vagy ennyi kevés ahhoz, hogy el lehessen dönteni?


2019. nov. 1. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki❤
2019. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részedről egy kacér, vagy biztató mosoly ill. tekintet majd eldönti.

Ffi.

2019. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
88%
Legyél tökös! Hisz Isten férfinak teremtett! Menj oda és állítsd a kész tények elé!! Sok szerencsét!! FONTOS: BÍZZ MAGADBAN! Ne félj az elutasítástól! Próba cseresznye ;)
2019. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!