Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha alacsonyabb vagyok nála (kb. Fél fejjel) akkor is tetszhetek neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) és még tavaly belövetett Instán.Tegnap, meg tegnap előtt belájkolta a kettő legutóbbi képemet (3, illetve egy hónaposak), meg ma a fogasra felakasztottam a kabátomat, ránéztem és észrevettem, hogy néz engem, meg amikor magyarázott a tanár órán láttam, hogy engem néz (mögötte ülök, de elég messze ülök tőle).És igen, kiírtam már ezt a kérdést, de ezt elfelejtettem megkérdezni.

2019. nov. 15. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, és nem hinném hogy a magasságod kizáró ok lehetne.
2019. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet azt figyelte milyen okos vagy és gyönyörű.. És ez komoly
2019. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!