Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak rá a srácra megint én?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá a srácra megint én? Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy sracra, aki nagyon szimpatikus nekem, hogy találkozhatnánk valamikor, úgy voltam vele, hogy nem akarok a babérjaimon ülni, és kezdeményezek, visszaírt, nagyon aranyos volt de mondta, hogy inkább jövőhéten mert addig tanul, meg magánórákra jár stb. (Végzős gimnazista)

Egyrészt nem tudom, hogy ez csak valami bárgyú kifogás, vagy tényleg elfoglalt, másrészt szerintetek jövőhéten nekem kéne újra ráírnom? Vagy mostmár tényleg ő a "soros"?



2019. jún. 15. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

valszeg még most fog szóbelizni, szóval addig még hagyd...s igen, ha végzett, neki illene írnia

18/L

2019. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, most már neki kéne írnia. Kezdeményeztél, semmi gond nincs ezzel, meglátod majd hogy nyit-e feléd. Kösd le magad más dolgokkal addig, mászkálgass, kapcsold ki magad, pihenj.


Ennyiből amúgy nem nagyon lehet következtetni semmire, ne is kattogj rajta.

2019. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy ráírtál ezt szerintem minden fiú értékeli, vagy legalábbis örül a ténynek, hogy valaki érdeklődik iránta. Viszont én is az előző válaszolókkal értek egyet abban, hogyha egy fiú akar valamit akkor keresni fog, főleg azután, hogy egyértelmű jelet adtál neki.

Múlt héten velem is megesett, hogy rám írt egy lány és ugyanígy próbáltam felé jelezni, hogy nem szeretnék semmit. Kicsit rosszul is éreztem magam, hogy nem voltam teljesen őszinte, de ebben a helyzetben nem igazán lehet mást mondani, hogy ne bántsd meg a lányt.

Szóval szerintem várd meg, hogy a fiú kezdeményezzen, persze az is előfordulhat, hogy nagyon félénk, ez esetben talán megéri még egyszer nekifutni a dolognak.

18/F

2019. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!