Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem áll ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem áll ki mellettem a barátom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hajlandó kiállni mellettem. Együtt lakunk, ő 20 éves, én 17 vagyok. A nagybátyja is velünk él, aki állandóan beszól, meg meg is fenyegetett, hogy “nyakon b*sz” meg hogy meg fogom bánni hogy visszaszóltam neki. A barátom pedig az ő pártjára állt, hogy miért nem beszélek normálisan a nagybátyjával.


Szerintem evidens lenne, hogy elküldi, ha fenyeget engem, vagy legalább összeveszik vele. Rettenetesen egyedül érzem magam.


Szeretem, de ez nem lesz így jó. Mit csináljak? Már beszéltem vele erről, de semmi változás... Ti mit csinálnátok? Nagyon tanácstalan vagyok, mert szeretek vele lenni, de nem érzem magam biztonságban mellette. Így nem tudok rá férfiként tekinteni. Én várok el túl sokat?



2019. nov. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,az baj,hogy nem érzed magad biztonságba melette. Szerintem mondd meg neki,hogy ha nem áll ki meletted,akkor cuccolsz el. Az első ilyennél fogd meg a bőröndöt,és menj el onnan.
2019. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy elköltöznék onnan. Elég durván beszél veled a nagybátyja, és hiába rokonok, ilyenkor melletted kellene kiállnia. Megértem hogy nem érzed magad biztonságban viszont ha így érzel, akkor valóban a költözés lenne a megoldás.
2019. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az első ilyen... csak szeretem és nem tudom mit csináljak. Megszoktam hogy vele vagyok. Szükségem van valakire
2019. nov. 18. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért kíváncsi lennék itt az érem másik oldalára is. Az is benne van a pakliban hogy te vagy elviselhetetlen és teljesen jogosan oszt le. Ebben a formában pártatlanul nem lehet a kérdésedre választ adni.
2019. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy szükséged van valakire. Vagy hogy rá van szükséged. Ha csak szimplán valakire van szükséged akkor nem ő kell neked igazán.
2019. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%
Ez csak annyit jelent, hogy kapcsolatfüggő vagy.
2019. nov. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Költözz haza 17 évesen... és járjon ő át hozzád :)
2019. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!