Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hétvégén megyek a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén megyek a barátommal egy buliba ahol az exe is ottlesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Túlzottan érdekel engem az exe.. Egyszerűen irritál. Amúgy is utálom. Folyton bámul ha meglat meg lenéz.. És tudom ha ottlesz nem fogom magam tudni jól érezni.. Nem tudom figyelmen kívül hagyni. Mit tennétek a helyemben?

16/L


2019. nov. 21. 17:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Minek mentek ilyen helyre?
2019. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez részlet kérdés. Nem ez a lényeg
2019. nov. 21. 17:11
 3/13 anonim válasza:
Nem részletkérdés. Megmondod a pasidnak, hogy ezért és ezért nincs kedved menni. Ő pedig ha nem egy fąsz, azt mondja, hogy oké, akkor csinálunk mást vagy akkor majd figyelni fogok rád és ja az extyúk ferdén néz a kedvesemre, elbeszélgetek vele, hogy hol a helye.
2019. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se menjetek el, de én a helyedben semleges lennék az exével szemben, bármennyire furcsán néz rád. Ám, ha eleve tudod, hogy elrontja a jelenléte az estédet, akkor ne menjetek oda.

F.

2019. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a buli ott lesz ahol a barátom lakik abban a városban és a szülinapját ünnepeljük abban a buliban.. Mindenképp ott szeretnék lenni mert aznap fog bemutatni a szüleinek
2019. nov. 21. 17:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Hosszú story az a lényeg ott kell nekem is lennem..
2019. nov. 21. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd el barátodnak.
2019. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tud róla. De ez miatt nem fogom atszervezni az egészet. Ezt magamban kell lerendeznem mert erről a barátom nem tehet.. Csak azt nem tudom hogy hogyan rendezzem le. És ebben szeretném a tanácsotokat kérni
2019. nov. 21. 17:40
 9/13 anonim válasza:
A frászt nem tehet. Sajnos nekünk is volt egy olyan élethelyzet, mikor a mostani párom és a srác, akivel randizgattam, de nem alakult semmi végül, egy helyen volt. És a másik srác eléggé úgy viselkedett (persze csak óvatosan, hogy ne legyen túl feltűnő), hogy a párom nem érezte jól magát a társaságban. Mivel technikailag az egész sztoriban én voltam a közös pont, "miattam" volt és én tehettem ellene. Le is kaptam a tíz körméről, hogy vagy abbahagyja ezt a dedót, vagy fel lesz képelve. Legyünk már felnőttek aqrvaéletbe.
2019. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy a városban a barátod születésnapját ünnepelitek. Egyúttal bemutat a szüleinek. Akkor a barátod mi a fenének hívta meg az exét is???
2019. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!