Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik fiú haverom megmutatta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú haverom megmutatta az egyik csapattársát és mit ne mondjak eléggé megtetszett mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csoport amiben benne van ő is..

a történet úgy kezdődött hogy rólam nyáron csináltak egy bikinis képet amit valahogy megkaptak az osztálytársaim akik beküldték ebbe a csoportba ezután ez a fiú (aki bejön) hat mondta hogy jó a seggem,aludna velem, stb stb( Már privátban is beszélgettünk ) azt kérte a haveromtól hogy hozzon össze minket

Naaa igen én a haveromnak megírtam hogy össze jönnék vele ha nem csak a seggem miatt akarna bármit is ezt átküldte a fiúnak aki írt nekem hogy nem a seggem miatt akar velem össze jönni és nem tudom hogy erre most mit kéne írnom ?!?!? tanácstalan vagyok :( bocsi ha értelmetlen így elsőre



2019. nov. 22. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond egy bikinis képpel? A strandon is abba vagy... ha ott találkoztok, elkerülöd? :D
2019. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csak a segged miatt. A melleid, és a hüvelyed is kell neki.
2019. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem a segged miatt...
2019. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha beszélgettetek már akkor feltételezem hogy a személyiséged is tetszik neki és többet akar tőled. De azt nem igazán értem hogy ehez minek kell közvetítő miért nem beszélitek meg ti.
2019. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Hány évesek vagytok, hogy ehhez közvetítő kell, ráadásul úgy, hogy beszélgettek is egymással?
2019. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!