Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nagyon taszító, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon taszító, ha tetszik nektek egy fiú, szokott téged nézni de nem mer lépni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem taszító. Aranyosnak és cukinak találom, ha egy fiú néz/felkeltettem az érdeklődését. Bátran merj lépni. :) Nincs semmi veszni valód. Sok sikert!;)
2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem arról van szó, hogy taszító. De lehet egy idő után kellemetlennek tekinteném vagy zavarónak. Nem csak azért lehet nézni valakit mert szép, akár arra is gondolhatnék, hogy nagyon nem tetszek neki.
2019. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem taszító, de zavaró. Én biztos arra gondolnék hogy valami baja van velem, esetleg a hátam mögött kiröhög (ezért szoktak általában bámulni az emberek engem :P)
2019. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!