Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van egy lány aki hát hogyan is mondjam, egy osztályba járunk és mindennap beszélgetünk, hülyülünk de a többi osztálytársakkal is ugyan úgy. Általános sulisok vagyunk és mi már óvodában is együtt voltunk aztán egy osztályba kerültünk és utána pár évre rá megint együtt voltunk és több mint 1 évig voltunk együtt osztályról osztályra és igy oszetettem az eveket meg ő is szerintem. és az a helyzet hogy 5.ben ott hagytam egy másik lányért sajnos de már megbantam. azóta egyszer sem jöttünk össze és van a mostani helyzet. szoktunk irkálni facen is meg minden meg ugy komoly dolgokrol. volt hogy elmondta miert szakitott az egykori barátjával igazabol van h adok neki még tanácsokat is . De asszem megint nagyon meg kedveltem meg minden van hogy meg is öleltük egymást ugy random meg úgy setaltunk ma hogy az ő karja az én nyakamban az enyem meg az övében de nem egyedül voltunk . és nem tudom hogy érez-e még irántam valamit mert valami azt súgja a tarsasagabol itelve hogy igen de nem tudom biztosra. nem tudom mit csinaljak. Nyáriszünetben hiányzott is a társasága. Fuh hosszú lett de szerintetek? adjatok valami tanácsot légyszi :/

Köszi hogy elolvastad és ha választ adsz azt is megköszönöm de csak ha értelmes :)


F



#párkapcsolat szerelem tudatlanság ex
2019. nov. 22. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdeklődj iránta... Ha elég kemény vagy, rá is kérdezhetsz
2019. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!