Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivan a baratnőmel? Fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan a baratnőmel? Fél felvállalni h együtt vagyunk

Figyelt kérdés

Mivan a barátnőmel??

3 honapja vagyunk együtt,párszor már szakitotunk de mindig megbeszéltük a dolgokat és mindig megpróbáltuk újra és tudjuk egymás instáját is de ő titkolja azt h együtt vagyunk,a barátainak azt mondja hogy csak barátok vagyunk és h azért csinálja mert félti a kapcsinkat és ezért titkolja,és próbáltam már vele beszélni és olyankor megsértődik és nekem ugrik hogy nem értem meg hogy a kapcsink miatt csinálja,de a szülei megengedték h együtt legyünk és mit kéne tennem h felválalja hogy együtt vagyunk??

A barátnőm 18 éves,az én koromat nem irom.

És válaszokat előre köszönöm



ápr. 22. 22:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
Szia, nem hiszem, hogy ennek bármi értelme lenne köztetek, ha három hónap leforgása alatt ez már a sokadik szakítáotok volt. Persze nem tudom, hogy hogyan viselkedtek egymással és mik a bökkenők, de már ez a pár mondtad is nyugtalanító.
ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ebben a kapcsolatban nem veszed észre, hogy te vagy az a páratlanujjú patás, aki ló helyett is megteszi...
ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem a kapcsolatot félti, hanem szégyenkezik miattad. Van egy tippem, hogy a te korod miatt van ez az egész... Lényeg a lényeg, addig vagy neki jó, ameddig nem talál mást.
ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt többször szakítottatok? :D Nagyon komoly kapcsolat lehet, már itt nem lehet komolyan venni az egészet.
ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Minden komoly párkapcsolatomat titkoltam kb fél -1 évig,h ne tegyék tönkre az ittenihez hasonló rosszindulatú emberek. Van valóságalapja sajnos a titkolózásának.

Az értékeid is széfben/bankban stb eldugva tárolod és nem a kirakatban.

ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Az kom gec
ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Magyarul öreg vagy hozzá, a csajnak meg van annyi esze, hogy ezért kicikiznék, és igyekszik nem reklámozni. Ha állandóan szakítotok, akkor még több oka lehet rá. Ki tudja, meddig tart, és nem akarja, hogy egy életre rajta maradjon, hogy ő járt azzal a középkorú fószerral.
ápr. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Én is erre gondoltam.

Kérdező, sokat segítene, ha mégis leírnád az életkorodat!

ápr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van a többieknek.

1. Valószínűleg itt "ha ló nincs megteszi a szamár is" eset áll fenn.

2. Lehet hogy nagy a korkülönbség? Ha leírtad volna a korodat, jobban tudnánk segíteni.

3. Ha 3 hónap alatt többször szkaítottatok, akkor az nem kapcsolat.

ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Kapcsi...

Lányok vagytok mind a ketten? Mert akkor megértem, elég homofób ez az ország.

ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!