Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy halak csillagjegyu srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy halak csillagjegyu srac hogyan fog kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
Van egy evfolyamtarsam es 4 eve nezegetjuk egymast,de egyszeruen o se es en sem merek lepni... szerintetek mit csinaljak??

2019. nov. 24. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác, vagy te a lány vagy?
2019. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a csillagjegy miben befolyasolja a torteneseket?
2019. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha halak, es negy ev alatt nem kezdemenyezett akkor nem is fog.

De barmi mas csillagjegy lehetne, 4 ev? Nem lesz belole semmi.

Nekem volt egy halak csillagjegyu ferfi aki udvarolt, ramenos volt, azonnal akarta a dolgokat, nem birt varni.

2019. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany (szerintem ez egyertelmu). Es abban,h azt irjak a halak sracok batortalanok, illetve nem annyira kezdemenyeznek
2019. nov. 24. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
te is valami hívő vagy, nem vagy felvilágosult
2019. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is az a tapasztalatom a halak fiúkkal hogy túlságosan is rámenősek, és csak a szexre mennek.

Én teherbe is estem egy halak fiútól(nem tudott róla, mert azt kamuztam neki hogy más probléma miatt nem jött meg), de elvetettem mert nem tetszett az az élet amit élt, és nem akartam egyedül álló anyuka lenni. Utólag már bánom hogy nem tartottam meg, de már sajnos nem lehet vissza fordítani.

2019. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Számomra már a horoszkopnal elvesztette a kérdés a komolyságát. Nekem T-rex a horoszkopom. Leszel a barátnőm?
2019. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Magic ***** válasza:
83%
Nem takarodnátok át az Ezotériába? 🙄
2019. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Te most tényleg tini vagy,vagy egy szűz öregasszony az öregek otthonából?
2019. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ebben egészen biztos lehetsz. Soha. Legalább 500 érvet kidolgozott már, hogy miért nincs értelme kezdeményezni nálad.
2019. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!