Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy fiú nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Elég nagyszájú, és magabiztos de folyton csak néz engem a folyosón, vagy szemezünk egy két percig de nem kezdeményez.

Ez azt jelenti hogy nem is akar semmit? Vagy ha akar, akkor meg miért nem teszi meg?

Nem teljesen értem. Előre is köszönöm a válasszaitokat! :)


2019. szept. 6. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, van.
2019. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudod vannak olyan fiúk, akiknek társaságban nagy a szájuk meg játsszák az eszüket, de egyébként meg ilyen téren beszariak. :D lányoknál épp így
2019. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez a nagy száj és a magabiztosság a legtöbb esetben látszat,pont úgy,ahogy nála. Legtöbbször pont a gyávaságot kompenzálják vele.
2019. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzottan fél a kudarctól akkor előfordulhat.
2019. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen haverom, közöttünk nagy a szája, aztán ha ott egy lány is, akkor mindig elötte szólitom le, mert oda se mer menni csak nézi. Aztán meg kiprobal offolni, mert nekem a legtöbb össze is jön, neki meg ahhoz sincs fas.a hogy odamenjen. Nagyon toxic haver, de néha van olyan poénja, hogy helyben halok meg a nevetéstől.
2019. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ilyen esetben én mit tudnék tenni? Borzasztó szégyenlős, és visszahúzódó vagyok szóval én se merek odamenni hozzá.


U.I:köszönöm a válaszokat! :D

2019. szept. 6. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,van.
2019. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!