Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit? -hogy csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit? -hogy csináljak?

Figyelt kérdés

Középbe járok, van egy lány aki már 9.be tetszett, most 10.esek vagyunk és egy osztályba járunk. (16 évesek vagyunk)

Na most a lányról:nem bulizik és sose próbálta ellenben velem de nekem nem jött be, vicces és jókedvű lány, nagyon ritkán van rossz kedve de néha flegmázik.


Mindig nevetett a vicceimen, mosolygott és hasonlók de

úgy sose beszélgettem vele rendesen. Idönként viccből megcsikizem meg "csipkelődünk" pl órán ha mellette ültem rácsap a combomra meg megcsikizzük egymást. 2 hete random

szemből rátette a kezét a torkomra szünetbe és picit meglepődtem majd gondoltam elkezdem (persze nem erősen de nem olyan gyengén ahogy ő) én is úgymond fojtogatni, és azt vettem észre, hogy tetszik neki. Na itt kezdődnek a gondok: Sose volt barátnőm, viszont mostanra mindig az eszemben jár a csaj.

Néha tud flegmázni (mint írtam az elején) és: Holnap lesz egy iskolai pár személyes kirándulás ahova ő is jön, és ma este megkérdeztem, hogy melyik busszal megy a találkozó helyre az itteni főtérről mivel egy helyen lakunk és mehetnénk együtt. Amikor ráírtam természetesen köszöntem de ő csak annyival köszönt hogy "cs". (Picit kioffolt megkell mondjam:D)



Szokott néha beszélgetni valami sráccal valami beszélgetős appon (gondoltam lehet számit valamit ezért leírom.)


16/Fiú



2019. nov. 30. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem kell kapkodni, persze ha kapcsolatot szeretnél akkor lépni kell, mert barátsággá v. ismeretséggé fog laposodni a dolog. Viszont az,h osztálytársak vagytok, nem szerencsés, de ez megint csak egy vélemény...én próbálnám úgy kialakítani a kapcsolatot,h hazakísérném, ha már egy fele laktok...aztán mivel hideg van, meg lehet nézni,h kihűlt e a keze például...ezt hogy reagálja le...ha bátorít, akkor lépni kell, ha elutasító, akkor meg elütni a dolgot egy poénnal...aztán hagyni,h főni a levében, magyarul nem háborgatni, csak figyelni a jeleket.
2019. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!