Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy szeretem-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szeretem-e vagy nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ma rám írt hogy szeret engem viszont én nem tudom hogy szeretem-e vagy nem. Egyszer azt érzem hogy vele akarok lenni, egyszer meg azt hogy nem. A barátnőim azt mondják hogy próbáljam meg, de mivel ez lenne az első kapcsolatom rettegek mert nem tudom mit hogy kell csinálni, és szerintem ez is befolyásolja azt hogy szeretem-e vagy nem. Segítsetek! Mert nem tudom mit csináljak! Más volt már ilyen helyzetben?

ápr. 26. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kezdésnek tanuld meg, hogy szerelem és tetszés között hatalmas különbség van. Szerelmes nem vagy, abban biztos lehetsz. Tetszik esetleg, de még éretlen vagy a gondolkodásodból ítélve. Ne csinálj semmit, nem kell ezt még erőltetni, nincs értelme.
ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Első mindent leírt, komolytalan az egész.
ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szeretlek is, meg nem is

Tudod így van ez

A szerelem engem mindig

Bolonddá tesz

ápr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a tini korral együtt járó, természetes folyamat, érzelmi hullámzás, lobognak benned a hormonok.

Ráérsz. Nem maradsz le semmiről.

ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy vonzó-e, tetszik-e neked. Ha igen, menj bele!
máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!