Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon tetszem neki? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon tetszem neki? Vagy nála máshol van a barátságba beleférő dolgok határa?

Figyelt kérdés

Én lány vagy, most kerültem (idén) új osztályba. Több sráccal, lánnyal is jóban lettem, de (és itt jön az érdekes rész) van egy srác aki folyton de minden reggel mikor megjövök megölel ha délután elmegyek megölel, ha azt látja/hiszi hogy szomorú vagy szintén. Nagyon sokszor elhív engem kávézni hogy tanuljak vele, segítek a házijában, de végig látom rajta hogy “teljesen máshol va” van hogy a combomat birizgálja/ simogatja. Aztán mindig áttérünk más témákra, magánélet és hasonlók. Egyszer rákérdezett (nem tudom miért) hogy vannak-e önértékelési zavaraim, kifejtettem neki hogy nem mindennel vagyok elégedett teljesen de elfogadom és szeretem a testem ami meg nem tetszik azon próbálok változtatni. Aztán elkezdett így már már mondható annak hogy vájkálni a magánéletemben. Születési rendellenességemtől az ideálomon át a barátaim, kapcsolataimig. Kicsit eltértem, szóval összegezve;

- folyton ölelget, utalást tesz arra hogy szerinte én és vagy bizonyos testrészem szép

-sok időt tölt velem, de azért az ember a haverját nem hívja meg minden héten minimum 2 kávéra (a meghívást úgy értem hogy ő fizeti)

- ő velem akar tanulni, senki más véleménye nem érdekli tanulásban csak az enyém

- és elképesztő apró dolgok érdeklik az életemmel kapcsolatban

Elnézést ha hosszú, ha valami nem tiszta kérdezzetek



2019. dec. 4. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nyilván való hogy tetszel neki,mivel érdeklődik feléd,és érdekled. Majd ha megismer jobban akkor biztos hogy elmondja,amit érez. de nyilván most még fél bevallani.
2019. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki. Nyilván szeretne jobban megismerni téged, mielőtt nagyobb lépésre szánja magát.
2019. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, és én ezeket hogyan reagáljam le? Mármint és hogy viselkedjek vele, nem takargassam a zavarba jövök vagy hasonló?
2019. dec. 5. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!