Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi fér bele a, , barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi fér bele a, , barátságba”?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel régóta beszélek, az elején nem tudtam, hogy van barátnője. A dolog ellenére tovább chateltünk barátként, mindíg azt mondta, hogy nagyon kedvel, szeret velem beszélgetni. Egyszer részeg volt állítólag és megkérdezte, hogy esetleg járnék-e vele ha itt lakna ahol én, azt mondtam rá, hogy a boltig meg vissza természetesen azért mert barátnője volt, drágámnak szólított és pedig mondtam neki, hogy addig ne míg csaja van. Aztán lett egy vitánk, nem beszéltünk. Majd hónapok múlva láttam, hogy kirakott valamit Snapre és én meg reagáltam rá, hogy jó tudni, hogy élsz. Innen kezdődött a beszélgetés. Átmentünk Messengerre, nagyon lelkes volt. Mondtam neki, hogx kérdezzen nyugodtan annyit kérdezett, hogy ,,Mi van a szerelmi életeddel”. Ezután még beszélgettünk. Aztán volt egy bizonyos este mikor részeg volt. Írtam neki, hogy igyál egy pohár vizet, erre az volt a válasz, hogy érted kettőt is. Próbáltam segíteni neki, anyának hívott, nem tudom, hogy ez mit jelent, rossz-e vagy jó vagy mi. Szóval kérdeztem, hogy mit érzel most és azt mondta, hogy azt, hogy többet kéne veled beszélnem. Mármint velem. Aztán küldött képeket, egy boxereset is és eztán mondtam, hogy talán aludnod kéne nehogy olyat küldj vagy írj amit megbánhatnál holnap. Mondta, hogy nem megy aludni és kérdeztem, hogx mit fogsz csinálni addig aztán azt mondta, hogy anyával -azaz velem- fog beszélgetni és egy emoji szívvel. Aztán küldött nagyon cuki hangüzeneteket. Nagyon sokat vitázik a csajával és most is ez volt, nem tudom ezt a viselkedést mire vélni. Ja és a hangüzenetben azt mondta, hogy ,,nyugi anya” viszont nem hallottam a hangján gyúnyot. Másnap mikor írt azt mondta, hogy nem volt olyan részeg tehát tudta, hogy mit írt.

Ki mit gondol az egész dologról?

Válaszokat előre is köszi!



2018. aug. 13. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ez hosszabb lett mint a legutóbbi
2018. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öld bele szerelmi bánatod 😅😅 ez az.
2018. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem rusom mennyire éri meg egy olyan fiúval kikezdeni aki sok alkoholt fogyaszt. Amúgy meg ha te lennél a barátnője lehet hogy egy idő után más lányoknak írna olyanokat mint most neked.
2018. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!