Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem ennek a “tanárnak? ”

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a “tanárnak? ”

Figyelt kérdés

Van egy” tanár “aki nagyon furán viselkedik. Szokta helyettesíteni az egyik tanárunkat.

Alapvetően eléggé utálnak a tanárok és senkitől nem kapok figyelmet, viszont ő nagyon figyelmes velem. Voltam egy táborba ahol ő is ott volt. Nagyon segítőkész volt és megértő. Sokszor míg magyarázott, ha ott ült mellettem, így a hátamra rakta a kezét néha simogatta is. Ez most furán fog hangzani mert jól esett. Nem igényeltem a szeretetét. Ahogy a másét sem, de valahogy megérezte, hogy belül kell valami támasz. Egyszer elmondta a véleményét rólam. Hogy nagy dolgokat vár tőlem, hogy nagyon okos és inteigens vagyok, és hogy hisz bennem.Mindig megkérdezte ha szomoru voltam, vagy egyes részeknél kijavított s tanítgatott. Egy apát véltem benne felfedezni. Nem tudom. Mintha nekem is lenne egy apukám. De valahogy mégis ragaszkodom hozzá és rajongok érte. Feszült vagyok ha mellettem ül vagy áll...

és nem azért, mert félek tőle.Hanem mert nagyon szeretem mint ember, talán jobban is egy kicsit, és félek, hogy elvesztem.Nagyon kedves velem és mondhatjátok hogy belelátok valamit de rajtam kívül csak egy barátnőmmel szemezget még. Ő is hasonló. Nagyon sokszor van szemkontaktusunk s nekem magyaráz s olyan zavarba jövök el kell forduljak.Nem tudom most mi van. Van felesége. Nincs jó viszonyom apukámmal.



2019. dec. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ne gondolj bele túl sokat.
2019. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak törődik veled nem? Mert ő segítőkész.

Amúgy a tanárt nem kell idézőjelbe tenni.

2019. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azèrt tettem idézőjelbe mert nincs hivatalosan fent a tanár táblán ( az egy tábla ahol az órarendje van a tanároknak
2019. dec. 5. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármennyire is jó fej, ő csak tanár, hatalmi helyzetben lévő személy, te függő viszonyban vagy vele. Erkölcsi, etikai minimum, hogy tanítvánnyal soha. Neked pedig semmilyen körülmények között nem lehet belekeveredned egy nagyon csúnya történetbe. Még akkor sem,ha apukáddal, sajnos, nem jó a viszonyod. Ezt sok embernek meg kellene értenie mind a két oldalról...
2019. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!