Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok a helyzet az, hogy szerintem beleszerettem a bátyám egyik haverjába (ő 22 én 15) állandóan rá gondolok amikor találkozunk mindíg próbálok vele beszélgetni. A srác amúgy inteligens, komoly és őszinte valahogy mindíg megtud nevetettni és vígasztalni is nem mellesleg elég jóképű és jó teste is van :D (más lányokkal nemigen vettem észre, hogy ilyen lenne) szereintetek ő is hasonlóképp érez irántam vagy csak a haverja húgaként kezel ?

2019. dec. 6. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ő leírása nélkül elég nehéz eldönteni. A korkülönbségből gondolom, inkább csak haverként.
2019. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Én kiröhögném a haverom, ha 22 évesen egy 15 éves lánnyal jönne össze :D
2019. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán összejönne veled. A 15 manapság nem olyan kevés már. És vannak akik a friss husit szeretik xD Persze szerintem lenne egy kis probléma ha a bátyád rájön hisz az ő szemébe még fiatal vagy hozzá és a barátságuk is rámenne hiszen védeni próbálna.
2019. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!